خانه / اجتماعی / تکریم ارباب رجوع سرلوحه برنامه‌های ادارات تعاون کردستان است  

تکریم ارباب رجوع سرلوحه برنامه‌های ادارات تعاون کردستان است  

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: تکریم ارباب رجوع سرلوحه کاری ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان است.
 

، مصطفی باغبانیان در دیدار مدیر هسته مرکزی گزینش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان، اظهار کرد: به کارگیری نیروهای ارزشی در بدنه ادارات زمینه‌ساز خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان است.
وی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بهره‌گیری از توان و تجارب همکاران ایثارگر خوشبختانه در این زمینه، خدمت رسانی مطلوبی را انجام داده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان تصریح کرد: از مجموع ۲۲۷ نفر پرسنل رسمی، پیمانی، قراردادی تعداد ۴۵ نفر از آنان از جامعه ایثارگر شامل فرزندان شهدا، برادران و خواهران شهدا و جانبازان هستند که این مهم، ظرفیت و موقعیت مناسبی را برای مدیریت موثر در این تشکیلات فراهم کرده است.
 
وی با اشاره به عنایت ویژه اعضای هسته مرکزی گزینش وزارت متبوع به همکاران این اداره کل افزود: خردورزی توأم با رعایت اصول اخلاقی، جلوگیری از اسراف، تلاش برای ارتقاء بهره‌وری سازمانی و رعایت اخلاق در پذیرش ارباب رجوع به‌دور از هرگونه گرایش‌های سیاسی از جمله ویژگی‌هایی است که خوشبختانه همکاران هسته مرکزی گزینش به آن آراسته هستند.
 

شناسه خبر : 9985

این خبر رو هم ببینید

اراضی ملی؛ معضلی که دست از سر سقزی ها بر نمی دارد

اراضی ملی یا تداخل مالکیت اراضی داخل محدوده یا روستاهای شهرستان سقز، معضلی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − ده =