خانه / سیاسی / تکیه بر مردم و رهبری عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود

تکیه بر مردم و رهبری عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود

سنندج – جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در امور بسیج گفت: تکیه بر مردم و رهبری دو عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود.


رمضان بهزادی ظهر امروز در مراسم در جشن پیروزی انقلاب اسلامی که از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین اصناف و بازاریان در سنندج برگزار شد، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با پیشتوانه مردم و رهبری به پیروزی رسید و امروز نیز بر پایه همین دو عامل مهم در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.

وی ادامه داد: گرامیداشت انقلاب اسلامی ایران و پیروزی آن یکی از ضرورت های اصلی است و باید همواره به این مهم توجه داشته باشیم چرا که درس های اصلی پیروزی انقلاب یک بار دیگر برای ما تداعی می شود.

جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در امور بسیج بیان کرد: مردم و رهبری دو عامل اصلی و مهم در پیروزی انقلاب اسلامی ایران بودند و به همین دلیل نیز امروز این مهم عامل اصلی اقتدار نظام اسلامی به شمار می رود .

وی به تلاش های دشمن در راستای ایجاد اختلاف بین مردم و رهبری نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: این تلاش ها با هدف تضعیف نظام اسلامی صورت می گیرد و به همین دلیل همه ما باید هوشیاری خود را در این زمینه حفظ کنیم.

بهزادی به وحدت و همدلی در کشور به عنوان یکی دیگر از درس های انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: این وحدت و همدلی نیز در عصر حاضر به یکی از ظرفیت های اصلی برای اقتدار نظام اسلامی تبدیل شده است و همه در راستای حفظ این وحدت و همدلی وظیفه داریم.

وی گفت: امروز انقلاب اسلامی ایران به یک الگو برای تمامی کشورهای جهان تبدیل شده است و به دلیل این ویژگی های منحصر به فرد است که همچنان روی پای خود ایستاده می تواند از دستاوردهای نظام دفاع کند.

شناسه خبر : 21297

این خبر رو هم ببینید

مستندات قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب در تمدن­ سازی نوین اسلامی

رحیم ابوالحسینی[۱] چکیده بیانیه گام دوم انقلاب یکی از ارزشمندترین مکتوبات تاریخ چهل ساله انقلاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + هجده =