خانه / ورزشی / تیم تیروژ کردستان به لیگ برتر بسکتبال بانوان صعود کرد

تیم تیروژ کردستان به لیگ برتر بسکتبال بانوان صعود کرد

سنندج – تیم تیروژ کردستان با برتر مقابل حریفان خود قهرمان لیگ دسته یک بسکتبال بانوان شد و به لیگ برتر صعود کرد.


فینال رقابت های مسابقات لیگ دسته یک دختران باشگاه کشور با حضور چهار تیم در سنندج برگزار شد.

در دور نهایی این مسابقات تیروژ کردستان، پیروان شهدای خورگو بندرعباس، سپنتا و سلامی تهران چهار تیمی بودند که به فینال این رقابت ها راه یافتند.

تیم تیروژ کردستان در دور رفت این مرحله از مسابقات با برتری مقابل نمایندگان تهران و شکست مقابل پیروان بندر عباس در جایگاه دوم قرار گرفت.

در دور برگشت که در سنندج برگزار شد، بلند قامتان کردستان مقابل حریفان به برتری دست یافت و به قرارگرفتن در جایگاه اول قهرمان مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال بانوان باشگاه های کشور شد.

در این دوره از رقابت ها تیم تیروژ کردستان در جایگاه اول، پیروان شهدای خورگو بندرعباس و سلامی تهران به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

به این ترتیب تیم های تیروژ کردستان و پیروان خورگو بندر عباس به لیگ برتر بسکتبال بانوان صعود کردند.

در این دوره از مسابقات مونس علی پناه، عدالت نوری، سیمین طاهر نژادیان، سیران قادر نژاد، کیژان شکری، زهرا احمدی، پونه علی پناهی فرد، نساء سکونتی، شیرین بهمنی، مونا شریفی، سمیه لاغری، یاسا صلواتی، موژان فاروقی و یاسمن پرورش تحت عنوان بازیکن برای تیم تیروژ کردستان به میدان رفتند.

در این مسابقات مونا بایکار سرپرست، ژاله جلویزانی مدیر فنی، سروه ضرغامیان سرمربی و ادیبه ویسی به عنوان کمک مربی، تیم تیروژ کردستان را هدایت و همراهی کردند.

گفتنی است، استاندار کردستان وعده ۱۰ میلیون تومان و مدیر کل ورزش و جوانان استان مبلغ پنج میلیون تومان را به عنوان هدیه به تیم تیروژ کردستان دادند.

شناسه خبر : 20963

این خبر رو هم ببینید

کردستان میزبانی شایسته برای مسابقات ورزشی

سنندج – میزبانی از رقابت های مختلف ورزشی در استان کردستان یکی از اولویت های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 6 =