خانه / اجتماعی / جانشین دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی: دفاع از حقوق بشر ابزار آمریکا برای سلطه بر جامعه جهانی است

جانشین دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی: دفاع از حقوق بشر ابزار آمریکا برای سلطه بر جامعه جهانی است

سنندج – جانشین دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: دفاع از حقوق بشر ابزار آمریکا برای سلطه در جامعه جهانی است وگرنه به دنیا ثابت شده که آنها خود بزرگترین ناقضان حقوق بشر هستند.


حسین اکبری پیش از ظهر امروز در چهارمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی که به میزبانی سنندج برگزار شد، با بیان اینکه آمریکایی ‌ها با یک نگاه آخرالزمانی خیال می ‌کنند که نمایندگان خدا هستند و برای القای نظام لیبرال دموکراسی در جهان تمام تلاش خود را به کار برده ‌اند، اظهارداشت: آنها ٢١ تریلیون دلار بدهی دارند و با توجه به نگاه آخرالزمانی خود اعتقاد دارند که این بدهی ‌ها را هیچگاه پرداخت نمی کنند.

وی با اشاره به اینکه بر اساس آمارهای جهانی هم اکنون از ٢٣٠ میلیون نفر جمعیت آمریکا ٤٠ میلیون نفر گرسنه هستند و این کشور که ٢٥٠ سال از تشکیل آن می ‌گذرد، ٢٠٢ سال است که در جنگ به سر برده، افزود: امروز هر کجای دنیا جنگ هست آمریکا نیز نقش دارد و ٩٠ کشور را اشغال کرده و از هیچ کشوری خارج نشده و تنها از کشور عراق در چند سال گذشته خارج شد که آن هم در مقابل مقاومت عقب نشینی کردند و در مقابل داعش را به وجود آوردند.

جانشین دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی با بیان اینکه محور مقاومت در خاورمیانه سنگر دفاع از بشریت و نجات بخش حقوق بشر است، ادامه داد: امروز مقاومت سنگر دفاع از بشریت است و اگر این سنگر در این منطقه وجود نداشت بدون شک گروه های تکفیری از جمله داعش نصف منطقه خاورمیانه را گرفته بودند.

اکبری در ادامه سخنان خود یادآ<ر شد: وجود جبهه مقاومت دفاع از حقوق بشر است نه جنایت هایی که آمریکا به بهانه حقوق بشر در کشورهای مختلف انجام می دهد.

وی با بیان اینکه امروز جبهه مقاومت تمام معادلات جبهه استکبار را نقش بر آب کرده و به سنگری برای دفاع از بشریت تبدیل شده است، بیان کرد: آنان هفت هزار میلیارد دلار در منطقه خاورمیانه هزینه کرده اند که امروز با توجه به قدرت مقاومت با دستان خالی در حال خارج شدن از خاورمیانه هستند.

جانشین دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در آمریکا هر کس علیه صهیونیست ها صحبت کند محاکمه می ‌شود و هر کس هم بخواهد می ‌تواند مالیات خودش را به اسرائیل بدهد و از امتیاز ویژه بهره‌ مند شود، گفت: رژیم صهیونیستی که در نتیجه جنگ جهانی اول توسط بلوک غرب ایجاد شده نیز در زمان حاضر با سیاست های نژادپرستی و غیر ستیزی در حال همکاری با آمریکا است و امروز اسرائیل نیز در حال ساختن بزرگترین دیوار جهان برای دفاع از خودش است و گنبد آهنینشان فرو ریخته است.

اکبری در پایان سخنان خود اظهارداشت: قدرت‌ های بزرگ دنیا بر مرکب دین ‌ستیزی به دنبال حضور و سیطره خود در دنیا هستند و با تمام توان برای حذف مخالفان خود گام برمی ‌دارند و هیچگاه به دنبال حاکمیت حقوق بشر نیستند بلکه به دنبال تسلط فرهنگی و تغییر هویت مسلمین هستند.

شناسه خبر : 22269

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به عملکرد رئیس جمهوری در یک سال گذشته/دکتر شبان شهیدی مؤدب

البته در هرگونه ارزیابی عملکرد رئیس‌ ‌جمهوری، شرایط متعددی را باید در نظر گرفت؛ از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 4 =