خانه / ورزشی / جدال سه تیم برای کسب نایب قهرمانی هندبال بانوان کشور  

جدال سه تیم برای کسب نایب قهرمانی هندبال بانوان کشور  

 نایب رئیس بانوان هیئت هندبال استان کردستان از برگزاری هفته دهم و پایانی لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه‌های کشور و جدال حساس ۳ تیم برای کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات این فصل خبر داد.
 

نشمین شافعیان  اظهار کرد: مسابقات هفته دهم و پایانی نهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه های کشور ۲۹ آذرماه با برگزاری ۳ مسابقه و تعیین نایب قهرمان فصل ۹۲ پیگیری می‌شود.
وی گفت: در حساس‌ترین مسابقه این هفته تیم‌های شهرداری سنندج و ذوب آهن اصفهان در سالن شهید بهنام شاد سنندج به مصاف یکدیگر می‌روند و نتیجه این دیدار تاثیر مستقیمی در تعیین نایب قهرمان خواهد داشت.
نایب رئیس بانوان هیئت هندبال استان کردستان تصریح کرد: بانوان شایسته و بومی هندبال کردستان در تیم شهرداری سنندج در این فصل از مسابقات با ارائه عملکردی شایان تحسین، شگفتی ساز مسابقات فصل ۹۲ بوده‌اند و در دیدار روز جمعه تنها با کسب یک تساوی مقام نایب قهرمانی این مسابقات را کسب کرده و مجوز شرکت در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا را نیز به دست می آورند.
وی گفت: در آن سوی میدان تیم با سابقه و قدرتمند ذوب آهن اصفهان در مسابقات ۲ فصل اخیر و در ۳ بازی رو در رو، ۳ شکست را از نماینده کردستان پذیرفته است و از لحاظ روانی و همچنین شرایط فنی مسابقه، کار بسیار مشکلی را برابر بانوان هندبالیست شهرداری سنندج  پیش روی دارد.
شافعیان درباره شرایط تیم شهرداری سنندج، افزود: هفته گذشته و پس از بازگشت از سبزوار در روز شنبه به ریکاوری بازیکنان تیم پرداخته شد و سپس تمرینات منظمی را برای این دیدار برگزار کرده‌ایم، همچنین در جلسه آنالیز بر روی تیم ذوب آهن شناخت کافی را به دست آورده و بر اساس تاکتیک تیم ذوب آهن و نقاط ضعف و قوت این تیم تمرینات خود را متمرکز کرده و در دیدار روز جمعه، مصاف سنگین و حساسی را در برابر تیم ذوب آهن برگزار می‌کنیم.
وی گفت: در دیگر مسابقات این هفته تیم ثامن‌الحجج تهران در تالار فدراسیون هندبال میزبان شرکت بام ایران خراسان رضوی است و در نهایت آخرین مسابقه  این هفته و فصل را تیم‌های ثامن‌الحجج سبزوار  قهرمان زود هنگام این فصل با شهید چمران لارستان برگزار می‌کنند.
در جدول رده بندی و تا پایان هفته نهم تیم ثامن‌الحجج سبزوار با کسب ۱۷ امتیاز قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کرده است ودر  صدر جدول قرار دارد، شهرداری سنندج با کسب ۱۲ امتیاز تنها به یک امتیاز برای تثبیت جایگاه دوم و عنوان نایب قهرمانی نیاز دارد و تیم‌های ثامن الحجج تهران و ذوب آهن اصفهان با ۱۰ امتیاز در جایگاه سوم و چهارم قرار دارند.

شناسه خبر : 11249

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + دوازده =