خانه / اجتماعی / جزئیات دقیق حادثه مرگ دخترمهابادی در هتل تارا تشریح شد

جزئیات دقیق حادثه مرگ دخترمهابادی در هتل تارا تشریح شد

ارومیه _ رییس کل دادگستری آذربایجان غربی جزئیات حادثه مرگ دختر مهابادی در هتل تارا، که از کارمندان این هتل بود را تشریح کرد

به گزارش خبرنگار کردپرس، «توکل حیدری» روز یکشنبه (۲۰ اردیبهشت) در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۲۵ پیامک رد و بدل شده بین متهم و متوفی این حادثه بررسی شده، اظهار داشت: این پیامکها نشان می‌دهد که متهم، متوفی را به اتاقش دعوت کرده است.
وی تصریح کرد: متهم اعلام کرده که چند دقیقه پس از حضور متوفی در اتاق و گفت‌ وگوی آن دو با یکدیگر، رییس هتل که متوجه عدم حضور متوفی شده، تلفنی ماجرا را به مادر متوفی اطلاع می‌دهد و مادر متوفی نیز به دخترش زنگ می‌زند که رییس هتل دنبال تو می گردد. پس از این تماس متوفی با یکی از همکارانش تماس می گیرد تا سر و گوشی آب دهد و ماجرا را به وی اطلاع دهد.
حیدری افزود: بر اساس گفته های متهم، همکار متوفی پس از بررسی به وی اطلاع می دهد که رییس هتل مشغول کنترل دوربینهای مدار بسته است. متهم دستپاچه شده و تصمیم می گیرد اتاق را ترک کند و این کار را از طریق بالکنها انجام می دهد. وی چند بالکن  کناری را که هر یک حدود  80 سانتیمتر با یکدیگر فاصله داشته‌اند، طی می کند و پس از آن تصمیم می گیرد که از طریق بالکن به طبقه پایین تر بپرد که پس از آویزان شدن از بالکن موفق به این کار نشده و به پایین پرت می شود.
حیدری خاطرنشان کرد: معاینات پزشکی قانونی هرگونه شایعه در مورد تجاوز به متوفی را رد می کند و نشان می دهد که رابطه‌ای در این حد بین متوفی و متهم وجود نداشته و دادگستری آذربایجان غربی ماجرای هتل تارا را از حیث ایمنی ساختمان و فقدان موانع لازم در بالکنها نیز مورد بررسی قرار خواهد داد.
رییس کل دادگستری آذربایجان غربی در ادامه تاکید کرد: متهم مهندس و متخصص طراحی داخلی ساختمان است و فعالیت وی در زمینه ارتقاء استاندارد هتلداری بوده است وی برای همین منظور در هتل تارا مهاباد حضور داشته و تحقیقات ما هرگونه وابستگی وی به دستگاه های دولتی را رد می‌کند؛ چه برسد به اینکه وی بازرس یا مامور امنیتی باشد.
وی کرد: بدنبال دامن زدن رسانه‌های معاند به شایعات بی‌اساس در این مورد، این شایعات به سرعت در شبکه های اجتماعی گسترش پیدا کرده و در نهایت به اعتراضاتی منجر شده و انتشار فوری تصاویر و فیلم های مربوط به این اعتراضات در رسانه های ضد انقلاب مشکوک بنظر می رسد و حتی برخی رسانه‌های بیگانه اقدام به کشته سازی برای این تجمع هم کردند.
رییس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در پایان سخنانش گفت‌: خواهان هوشیاری مردم و توجه نکردن به شایعات رسانه‌های معاند هستم و دستگاه قضایی همه ابعاد این حادثه را بدقت و بسرعت مورد بررسی قرار داده و نتایج را پس از قطعیت، به اطلاع مردم خواهد رساند./
 
 
کد مطلب: ۸۳۷۸۹  |  تاريخ: ۱۳۹۴/۲/۲۰  |  ساعت: ۱۱ : ۵

شناسه خبر : 7777

این خبر رو هم ببینید

اراضی ملی؛ معضلی که دست از سر سقزی ها بر نمی دارد

اراضی ملی یا تداخل مالکیت اراضی داخل محدوده یا روستاهای شهرستان سقز، معضلی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =