خانه / اجتماعی / جشنواره خانوادگی «من پیامبر را دوست دارم» در کردستان برگزار می شود

جشنواره خانوادگی «من پیامبر را دوست دارم» در کردستان برگزار می شود

معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: جشنواره خانوادگی «من پیامبر را دوست دارم» به مناسبت هفته وحدت در استان برگزار می شود.

حجت‌الاسلام علی رستمی در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برنامه‌های هفته وحدت که با حضور کارشناسان  فرهنگی در اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد، اظهار کرد: باتوجه به نزدیک بودن ماه ربیع‌الاول و هفته وحدت این اداره‌کل در نظر دارد جشنواره خانوادگی را با عنوان «من پیامبر را دوست دارم» در استان برگزار کند.

وی با اشاره به شرایط شرکت این جشنواره بیان کرد: خانواده‌های کردستانی در هر شرایط سنی و هر تعدادی که هستند می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

وی افزود: رشته‌های عکاسی، روزنامه دیواری، کاردستی، دلنوشته، نقاشی و دف‌نوازی رشته‌های این جشنواره هستند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی کردستان اعلام کرد: خانواده‌های شرکت‌کننده در این جشنواره می‌توانند با شرکت در یک یا چند رشته از رشته‌های یاد شده شرکت کنند و آثار خود را به اداره‌کل تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان ارائه دهند.

حجت‌الاسلام رستمی اضافه کرد: این جشنواره ویژه خانواده‌های شهر و روستاست و در هر رشته به سه خانواده که بهترین آثار را ارسال کنند جوایزی نقدی اهدا می‌شود.

وی زمان ارسال آثار را پایان ماه ربیع‌الاول(مولود) دانست و گفت: آثار ارائه شده در این جشنواره در قالب نمایشگاهی در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه محور آثار جشنواره پیامبر مهربانی و وحدت است، خاطر نشان کرد: فراخوان جشنواره یاد شده در فضای مجازی از طریق شبکه‌های اجتماعی بزودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان اضافه کرد: در سنوات گذشته اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان همایش‌ها و جشنواره‌های گسترده‌ای را در ماه ربیع‌الاول به ویژه در هفته وحدت برگزار می‌کرد که برگزاری همایش سادات نبوی در روستاهای استان از جمله این برنامه‌ها بود اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا برنامه‌های این اداره‌کل در فضای مجازی دنبال می‌شود که تاکنون شاهد استقبال مخاطبین در برنامه‌های مجازی این اداره‌کل بوده‌ایم.

شناسه خبر : 24001

این خبر رو هم ببینید

بیانیه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی اظهارات اسلام ستیز مسئولان فرانسه

شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی توهین مجدد نشریه فرانسوی شارلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 6 =