خانه / اجتماعی / جناحی‌نگری مسئولان موجب سوء استفاده دشمنان می‌شود

جناحی‌نگری مسئولان موجب سوء استفاده دشمنان می‌شود

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: نبود هماهنگی و تعامل بین مسئولان و جناحی‌نگری موجب سوء استفاده دشمنان می‌شود، پس در شرایط کنونی تعامل و همکاری بین مسئولان و مردم ضروری است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کردنور به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، محمود الله مرادی ظهر امروز در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سنندج که در فرمانداری سنندج برگزار شد، اظهار کرد: همه‌ ما برای نظام جمهوری اسلامی و تداوم اقتدار آن کار می‌کنیم و لازمه تحقق این مهم وجود افراد پویا با طرز فکر گوناگون است.

وی افزود: هیچ کشوری در دنیا به اندازه جمهوری اسلامی به حضور و رای مردم اهمیت نمی‌دهد و نظر مردم را محترم نمی‌داند.

الله‌مرادی در ادامه با اعلام بی‌توجی به شورای اسلامی شهرها خاطر نشان کرد: باید به این نهاد مهم بیشتر توجه شود زیرا این نهاد می‌تواند بستر پیشرفت و آرامش شهر را فراهم و خیلی از مشکلات را حل کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان بیان کرد: باتوجه به اینکه شوراها موجب رشد فرهنگی در جامعه می‌شوند باید به مرور زمان افرادی سر کار بیایند که به مشکلات موجود رسیدگی کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با تاکید براینکه در حوزه امر به معروف و نهی از منکر نباید خود را به موضوع حجاب و عفاف خلاصه کنیم، گفت: رعایت شئونات و حجاب اسلامی از اصول دین است و افراد خود باید این موضوع را رعایت کنند.

شوراهای امر به معروف دنبال مچ‌گیری نیستند

به گفته وی، کار این شورا مچ‌گیری نیست، دیدگاه‌ها باید در حوزه امر به معروف و نهی از منکر تغییر پیدا کند و از جناح بازی و سیاسی بازی دوری شود.

وی عدم تقابل سیاسی در مدیریت‌ها را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: نبود هماهنگی و تعامل بین مسئولان و جناحی‌نگری موجب سوء استفاده دشمنان می‌شود، پس در شرایط کنونی تعامل و همکاری بین مسئولان و مردم ضروری است.

الله‌مرادی اظهار داشت: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان‌ها باید نسبت به رفع آسیب‌ها و معضلات اجتماعی بیشتر تلاش کنند که این مهم با انتخاب افراد و کارکنان شایسته و متعهدی که به دور از بغض غرض کار می‌کنند تحقق پذیر خواهد بود.

وی تصریح کرد: تاکید ستاد تنها به حوزه حجاب و عفاف خلاصه نمی‌شود ولی نمی‌توانیم نسبت به بدحجابی کارمندان در ادارات هم بی‌تفاوت باشیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با تشبیه امر به معروف و نهی از منکر به زنبور عسل که بر روی بهترین گل‌ها می‌نشیند اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر کردن باید بدون هیچ‌گونه بغض و بخلی از سوی امران معروف انجام می‌شود.

شناسه خبر : 22990

این خبر رو هم ببینید

دو اثر کتابت کامل قرآن حکیم در سنندج رونمایی می‌شود

رئیس حوزه هنری کردستان گفت: همزمان با دهمین روز از ماه مبارک رمضان از دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − دو =