خانه / اجتماعی / جناحی‌نگری مسئولان موجب سوء استفاده دشمنان می‌شود

جناحی‌نگری مسئولان موجب سوء استفاده دشمنان می‌شود

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: نبود هماهنگی و تعامل بین مسئولان و جناحی‌نگری موجب سوء استفاده دشمنان می‌شود، پس در شرایط کنونی تعامل و همکاری بین مسئولان و مردم ضروری است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کردنور به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، محمود الله مرادی ظهر امروز در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سنندج که در فرمانداری سنندج برگزار شد، اظهار کرد: همه‌ ما برای نظام جمهوری اسلامی و تداوم اقتدار آن کار می‌کنیم و لازمه تحقق این مهم وجود افراد پویا با طرز فکر گوناگون است.

وی افزود: هیچ کشوری در دنیا به اندازه جمهوری اسلامی به حضور و رای مردم اهمیت نمی‌دهد و نظر مردم را محترم نمی‌داند.

الله‌مرادی در ادامه با اعلام بی‌توجی به شورای اسلامی شهرها خاطر نشان کرد: باید به این نهاد مهم بیشتر توجه شود زیرا این نهاد می‌تواند بستر پیشرفت و آرامش شهر را فراهم و خیلی از مشکلات را حل کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان بیان کرد: باتوجه به اینکه شوراها موجب رشد فرهنگی در جامعه می‌شوند باید به مرور زمان افرادی سر کار بیایند که به مشکلات موجود رسیدگی کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با تاکید براینکه در حوزه امر به معروف و نهی از منکر نباید خود را به موضوع حجاب و عفاف خلاصه کنیم، گفت: رعایت شئونات و حجاب اسلامی از اصول دین است و افراد خود باید این موضوع را رعایت کنند.

شوراهای امر به معروف دنبال مچ‌گیری نیستند

به گفته وی، کار این شورا مچ‌گیری نیست، دیدگاه‌ها باید در حوزه امر به معروف و نهی از منکر تغییر پیدا کند و از جناح بازی و سیاسی بازی دوری شود.

وی عدم تقابل سیاسی در مدیریت‌ها را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: نبود هماهنگی و تعامل بین مسئولان و جناحی‌نگری موجب سوء استفاده دشمنان می‌شود، پس در شرایط کنونی تعامل و همکاری بین مسئولان و مردم ضروری است.

الله‌مرادی اظهار داشت: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان‌ها باید نسبت به رفع آسیب‌ها و معضلات اجتماعی بیشتر تلاش کنند که این مهم با انتخاب افراد و کارکنان شایسته و متعهدی که به دور از بغض غرض کار می‌کنند تحقق پذیر خواهد بود.

وی تصریح کرد: تاکید ستاد تنها به حوزه حجاب و عفاف خلاصه نمی‌شود ولی نمی‌توانیم نسبت به بدحجابی کارمندان در ادارات هم بی‌تفاوت باشیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با تشبیه امر به معروف و نهی از منکر به زنبور عسل که بر روی بهترین گل‌ها می‌نشیند اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر کردن باید بدون هیچ‌گونه بغض و بخلی از سوی امران معروف انجام می‌شود.

شناسه خبر : 22990

این خبر رو هم ببینید

طی اطلاعیه‌ای اعلام شد؛ وزارت اطلاعات دو باند بزرگ مواد مخدر در ایرانشهر را منهدم کرد

سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان سیستان و بلوچستان، دو باند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 14 =