خانه / ورزشی / حضور ۲ تیم والیبال کردستان در مسابقات زیر گروه دسته یک کشور  

حضور ۲ تیم والیبال کردستان در مسابقات زیر گروه دسته یک کشور  

دبیر هیئت والیبال استان کردستان از حضور تیم های والیبال بیجار و سنندج در رقابت‌های لیگ زیر گروه دسته یک والیبال مردان باشگاه‌های کشور خبر داد.
 

محی‌الدین کابله‌سوری اظهار کرد: فصل جدید مسابقات والیبال زیر گروه دسته یک باشگاه‌های کشور در بخش آقایان، با شرکت ۱۰ تیم در قالب ۲ گروه ۵ تیمی به صورت متمرکز از اوایل بهمن ماه امسال آغاز می‌شود.
وی گفت: در این رقابت‌ها تیم های والیبال صبای گروس بیجار و زنده‌یادان والیبال سنندج به عنوان نمایندگان استان کردستان حضور دارند و به همراه تیم‌های اراک، بندرعباس و پالایش نفت آبادان در گروه اول با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
دبیر هیئت والیبال استان کردستان تصریح کرد: این مسابقات به صورت متمرکز و دوره‌ای، در ۲ مرحله رفت و برگشت برگزار خواهد شد که مرحله رفت مسابقات گروه اول به میزبانی شهرستان اراک، هفتم لغایت دوزادهم بهمن ماه ۹۲ انجام می‌شود.
وی گفت: در پایان ۲ مرحله رفت و برگشت، ۲ تیم برتر هر گروه راهی مرحله نهایی این رقابت‌ها می‌شوند و چهار تیم برتر برای کسب ۲ سهمیه ورودی به رقابت‌های لیگ دسته یک والیبال مردان باشگاه‌های کشور در فصل ۱۳۹۳ تلاش خواهند کرد.
کابله سوری افزود: در سال ۹۲ و با روی کار آمدن عطاالها حیدری رئیس هیئت والیبال استان کردستان، فعالیت های گسترده‌ای در زمینه آموزشی و برگزاری مسابقات صورت گرفته است که از جمله می‌توان به برگزاری مسابقات مردان و زنان قهرمانی استان، اعزام تیم والیبال بانوان شهرداری سنندج و تیم‌های رده‌های سنی پسران به رقابت‌های مختلف قهرمانی کشور، برگزاری کلاس‌های داوری و مربیگری درجه ۳ و ارتقاء درجه و تشکیل کارگاه‌های یکسان سازی آموزش والیبال برای کانون‌های استعدادیابی این رشته ورزشی در سطح استان اشاره کرد.
وی گفت: اواخر بهمن ماه ۹۲ جشنواره مسابقات کانون‌های استعدادیابی والیبال استان کردستان برگزار خواهد شد.
 

شناسه خبر : 11191

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 13 =