خانه / سیاسی / حقوق ماهیانه نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان افزایش می یابد.

حقوق ماهیانه نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان افزایش می یابد.

نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان عراق هم اکنون کمترین حقوق را در میان نهادهای دولتی این اقلیم دریافت می کنند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس به نقل از سایت پارلمان اقلیم کردستان، یوسف محمد، رئیس پارلمان اقلیم کردستان در سفری به منطقه گرمیان کردستان عراق ضمن دیدار با نیروهای پیشمرگ در این منطقه از افزایش حقوق ماهیانه این نیرو خبر داد.
سایت دفتر هماهنگی نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان گزارش داد که‌ در این دیدار، رئیس پارلمان اقلیم کردستان از افزایش حقوق ماهیانه نیروهای پیشمرگ و هم سطح کردن آن با حقوق کارمندان وزارت کشور خبر داد.
نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان در حال حاضر کمترین حقوق را در میان نهادهای دولتی اقلیم کردستان دریافت می کنند که موجب نارضایتی این نیروها شده است.
پیشتر نیز مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان و مسئولان نظامی اقلیم از بهتر کردن وضعیت حقوقی نیروهای پیشمرگ و انجام اصلاحات گسترده در وزارت پیشمرگ خبر داده بودند.
اعلام تصمیمات برای انجام اصلاحات و تغییرات گسترده‌ در وزارت نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان همزمان با جنگ و درگیری این نیرو با دولت اسلامی عراق و شام (داعش) صورت می گیرد.

شناسه خبر : 18269

این خبر رو هم ببینید

رهبر معظم انقلاب: جمهوری اسلامی مهمترین ابتکار حضرت امام(ره) بود/ به برخی کسانی که صلاحیتشان احراز نشد جفا شد؛ دستگاه های مسئول جبران کنند/ نابسمانی را با انتخاب درست باید جبران کرد نه با عدم شرکت در انتخابات

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) که هم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =