خانه / اجتماعی / خبرنگاران کردستانی از تسهیلات ویژه بیمه‌ای برخوردار شدند

خبرنگاران کردستانی از تسهیلات ویژه بیمه‌ای برخوردار شدند

با انعقاد تفاهم‌نامه دوجانبه سرای روزنامه‌نگاران کردستان با نمایندگی بیمه سامان همه خبرنگاران این استان از تسهیلات ویژه بیمه‌ای برخوردار شدند.

خبات ساعدی مدیر سرای روزنامه‌نگاران استان کردستان در این نشست اظهار داشت: با انعقاد این تفاهم‌نامه از این تاریخ به بعد خبرنگاران استان می‌توانند به صورت ویژه از خدمات بیمه‌ای بهره‌مند شوند.
وی افزود: بر این اساس بیمه سامان تسهیلات ویژه‌ای را در خصوص پوشش بیمه مسئولیت، بیمه عمر و حوادث گروهی، بیمه آتش‌سوزی، بیمه درمان تکمیلی، بازنشستگی، انواع بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو به همه اعضای سرای روزنامه‌نگاران و خانواده‌های آنان ارائه خواهد کرد.
مدیر سرای روزنامه‌نگاران استان کردستان تصریح کرد: صدور دفترچه بیمه درمان، ارائه پکیج کامل بیمه درمان تکمیلی با مزایای بسیار ویژه از جمله پرداخت هزینه‌های دندان‌پزشکی، عینک، حق ویزیت، دارو، آزمایشگاه، عمل‌های جراحی و هزینه‌های بیمارستانی از دیگر خدمات ارائه شده توسط شرکت بیمه‌گر است که نسبت به سایر شرکت‌های مشابه دارای تخفیفات ویژه‌ای است.
ساعدی افزود: ارائه بیمه عمر و تشکیل سرمایه با پرداخت مستمری پس از ۱۰ سال پس از مدت بیمه‌نامه و پرداخت ۳ نوبت وام از طرف شرکت بیمه‌گر به همراه ارائه پوشش‌های فوت و ازکارافتادگی از دیگر خدمات تعهد شده در این تفاهم‌نامه است.
وی اظهار داشت: این تفاهم‌نامه ۵ ساله بوده و همه اعضای خبرنگاران استان می‌توانند با مراجعه به دفتر کد ۳۶۷۵ نمایندگی مجری این قرارداد واقع در چهارراه مادر سنندج از خدمات ارائه شده بهره‌مند شوند.
 

شناسه خبر : 10067

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 17 =