خانه / جریانات تکفیری / خبرگزاری فرانسه: ایرانی‌ها در عزای نماد مبارزه با داعش به خیابان‌ها آمدند

خبرگزاری فرانسه: ایرانی‌ها در عزای نماد مبارزه با داعش به خیابان‌ها آمدند

خبرگزاری فرانسه بدون اعلام ماهیت «تروریستی» گروهک تکفیری داعش، در گزارشی درباره مراسم تشییع پیکر مطهر شهید «محسن حججی» در تهران نوشت:ایرانی‌ها در عزای نماد مبارزه با داعش به خیابان‌ها آمدند.

مراسم تشییع شهید «محسن حججی» از شهدای مدافع حرم امروز صبح با حضور خیل عظیم مردم در میدان امام حسین (ع) در شهر تهران برگزار شد.
در این میان، خبرگزاری فرانسه در گزارشی بدون اینکه از این گروهک با عنوان «تروریستی» نام ببرد، در این خصوص اعلام کرد: ایرانی ها در عزای نماد مبارزه با داعش به خیابان ها گسیل شدند.
این خبرگزاری غربی ادامه داد: جمعیت عظیمی از مردم همانند سیل در دریائی از رنگ‌ های قرمز و مشکی، امروز چهارشنبه برای سوگواری سربازی که به نماد مبارزه با داعش تبدیل شد،‌ به مرکز تهران سرازیر شدند.
در ادامه این گزارش آمده است: دستگیری و بریده شدن سر محسن حججی- جوان ۲۵ ساله و داوطلب سپاه پاسداران- در ماه گذشته حمایت گسترده و نادری از کارزار نظامی ایران در سوریه و عراق را با خود به دنبال داشت.
گزارش مذکور می افزاید: تصویر ایستادن حججی در کنار یک داعشی بی‌ رحم و چاقو به دست، ماه گذشته در شبکه های اینترنتی به سرعت دست به دست شد و میدان امام حسین (ع) در تهران امروز مملو از جمعیت گردید.
لازم به ذکر است، روزنامه آمریکایی «واشنگتن‌پُست» نیز ساعاتی پیش اعلام کرد که سرباز ایرانی سربریده توسط داعش در سوریه، مانند یک نماد تشییع شد.
شناسهٔ خبر: ۴۰۹۹۹۸۹ – چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ – ۱۷:۲۴

شناسه خبر : 2003

این خبر رو هم ببینید

اطلاعات جدید از رهبر کنونی داعش

دوازده سال پیش ، ژانویه ۲۰۰۸ ، نیروهای آمریکایی در عراق امیر المولا را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =