خانه / سیاسی / داعش جسد دختران کرد را به نمایش گذاشت/ مدعیان مبارزه با داعش کجا هستند؟

داعش جسد دختران کرد را به نمایش گذاشت/ مدعیان مبارزه با داعش کجا هستند؟

در شرایطی که سران کشورهای مدعی مقابله با داعش هنوز در هتل های بروکسل به سر می برند، دست پروردگان افسار گسیخته آنها، تصاویر جدیدی از قربانیان خود را منتشر کرده و اشغال قریب الوقوع عین العرب را پس از تسخیر فرودگاه دیرالزور، وعده دادند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، تکفیری های داعش امروز تصاویری از اجساد رزمندگان کرد مدافع عین العرب (کوبانی) را منتشر کردند که در میان آنها جسد چند دختر کرد نیز دیده می شود. تکفیری ها اجساد را در سه خودرو ریخته و همه آنها را در یک گور جمعی، مدفون کردند.
 
شهر عین العرب (کوبانی) و مناطق اطراف آن، از جمله مهمترین جبهه هایی است که در آنجا امریکا و متحدانش ادعای مبارزه با داعش را دارند و تبلیغات رسانه های خود را روی آن متمرکز کرده بودند، اما باوجود انتشار صدها خبر و مصاحبه درباره حمله به داعش و عقب راندن آنها، آنچه در واقعیت رخ داده، مناسب تر شدن عرصه میدانی برای تکفیری ها و قوی تر شدن آنها بوده است.
 
دختران کرد
 
 
تنها نتیجه بمباران جنگنده های ائتلاف، چیزی جز ناامن شدن مناطق و راه های منتهی به کوبانی نبوده و باعث شده، تردد همان معدود کاروان های امدادی و کمک رسانی از سمت شمال شرق نیز، متوقف شود و مردم عین العرب، بدون غذا، دارو و مهمات، روز به روز در برابر مهاجمان، ضعیف تر شوند.
 
علاوه بر این، جلوگیری از اعزام نیروهای کمکی به مدافعان عین العرب، یکی از مهمترین نیازهای داعش برای تسخیر این شهر است که انتشار تصاویر اجساد مبارزان کرد برای ترساندن آنها صورت می گیرد. ضمن اینکه به  لطف کمک های اطلاعاتی و تسلیحاتی حامیان همیشگی تکفیری ها، داعش از دیشب برای بستن راه نیروهای کمکی اقدام کرده و قصد دارد با تسخیر فرودگاه دیرالزور سوریه، مسیر عراقی ها را ببندد. 
 
هلی کوپتر داعش
 
داعش امروز مدعی شد، با تسلط بر فرودگاه دیرالزور و به دست آوردن هلیکوپترهای آن، بزودی کوبانی را اشغال خواهد کرد.
 
اشغال دیر الزور
 
سران کشورهای عضو “ائتلاف ضد داعش” که تا چند ماه پیش، با عنوان گروه “دوستان سوریه” سرگرم پشتیبانی و کمک به گروه های تکفیری بودند، چهار روز پیش در بروکسل بلژیک نشست های هماهنگی برای بررسی راه های مقابله با داعش را آغاز کرده اند و شب ها در هتل های بروکسل استراحت می کنند، اما مقامات امریکایی به عنوان فرمانده این ارتش بین المللی! سرگرم مذاکره با مقامات ترکیه ای، برای ایجاد یک منطقه حائل در آسمان سوریه هستند تا مانع از پرواز جنگنده های ارتش سوریه شوند!
 
حمله امریکا به داعش
 

شناسه خبر : 16947

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =