خانه / سیاسی / داعش در رویای حکومت بر جهان! عربستان، اسپانیا، رم و فلسطین اشغالی اهداف بعدی داعش

داعش در رویای حکومت بر جهان! عربستان، اسپانیا، رم و فلسطین اشغالی اهداف بعدی داعش

گروهک تروریستی داعش با انتشار فیلمی در شبکه‌های اجتماعی، تهدید کرده است که حمله و تصرف عربستان، سرزمین های اشغالی، رم و اسپانیا، نخستین قدم برای تسلط بر کل جهان است

گروهک تروریستی داعش با انتشار فیلمی در شبکه‌های اجتماعی، تهدید کرده است که حمله و تصرف عربستان، سرزمین های اشغالی، رم و اسپانیا، نخستین قدم برای تسلط بر کل جهان است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از اسرائیل نشنال نیوز، گروه تروریستی داعش طی یک فیلم ویدئویی ۴۲ دقیقه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، تهدید کرده است به عربستان سعودی، اسرائیل، رم و اسپانیا حمله کرده و آن‌ها را تصرف خواهد کرد.
 در این فیلم تبلیغاتی که با کیفیت بالا و جلوه‌های نرم‌افزاری بسیار پیشرفته ساخته شده، داعش ابعاد مختلف به اصطلاح «خلافت اسلامی» خود را از جمله فعالیت‌های دولتی، آموزشی و مذهبی توصیف کرده است.
بر اساس این گزارش، یکی از اعضای داعش که در این فیلم حضور دارد، در حالی که شمشیر به‌دست گرفته تهدید می‌کند حمله و تصرف عربستان، اسرائیل، رم و اسپانیا، اولین قدم برای تسلط بر کل جهان است. در ادامه این فیلم، مدارس و دانش‌آموزانی نشان داده شده‌اند که در حال یادگیری اصولی هستند که توسط اعضای این گروه به آنها آموزش داده می‌شود. یکی از این کودکان، خطاب به خبرنگار می‌گوید، من هم می‌خواهم وقتی بزرگ شدم، یک جنگجو شوم!
در رابطه با فعالیت‌های مذهبی داعش، این فیلم افرادی را نشان می‌دهد که فروشندگان را تهدید می‌کنند که مغازه‌های خود را تعطیل و در نماز جمعه شرکت کنند. یکی از علمای منتسب به این گروه نیز اعلام می‌کند طبق قوانین حکومتی، دست‌ها و پاهای هرکس که دزدی کند، قطع خواهد شد.

شناسه خبر : 18733

این خبر رو هم ببینید

شوراهای اسلامی شهر وروستا ازشعار تا عمل شورا مُرده متولد شد/ محمدهادیفر

سرویس ایران- شوراها با پشتیبانی فرهنگی و تاریخی در سال ۱۳۷۷ در صحنه جامعه ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =