خانه / سیاسی / داعش کردها را به دست کردها می کشد

داعش کردها را به دست کردها می کشد

دولت بهار: ده ها تن از عناصر کرد داعش به جرم جاسوسی از سوی این گروه تروریستی اعدام شدند.

به گزارش دولت بهار به نقل از ابنا، گروه تروریستی داعش در روزهای اخیر بیش از ۲۰ تن از عناصر کرد خود را اعدام کرد. این افراد به جرم جاسوسی به نفع نیروهای پیشمرگه و ائتلاف بین المللی اعدام شده اند.
اخیرا «مریوان نقشبندی» یکی از مسئولان وزارت اوقاف اقلیم کردستان عراق اعلام کرده بود که تعداد نیروهای کردی داعش از ۵۰۰ نفر به نزدیک صد نفر رسیده است.
به گفته این مسئول عراقی تاکنون ۲۵۰ نفر از نیروهای کرد داعشی در درگیری با نیروهای پیشمرگه و بمباران مواضع داعش به هلاکت رسیده اند.
نیروهای کرد داعشی از سرنوشت نامشخصی در صفوف داعش برخوردار هستند. آنها یا از سوی داعش در صفوف خط مقدم درگیری با پیشمرگه قرار می گیرند و کشته می شوند و یا از سوی این گروه تروریستی به جرم های مختلف اعدام می شوند.
نیروهای کرد داعش در خط مقدم درگیری با پیشمرگه قرار می گیرند و اسرای پیشمرگه هم به دست کردهای داعشی اعدام می شوند تا تا کردها به دست کردها از بین بروند.
جنگجویان کردی داعش هم که می دانند به دلیل جنایت هایشان عفو نمی شوند و راهی برای برگشت به اقلیم کردستان عراق ندارند، به حضور خود در داعش ادامه بدهند.
همچنین این جنگجویان در داخل صفوف داعش هم از مشکلات فراوانی برخوردار هستند و هیچ مسئولیت مهمی در داخل این گروه تروریستی به کردها واگذار نشده است.

شناسه خبر : 15907

این خبر رو هم ببینید

گره های کور انتخابات شورای شهر

عدم آشنایی نامزدهای انتخاباتی شوراهای شهر با قوانین و مسئله اعمال سلیقه های بی حد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − یازده =