خانه / ورزشی / درخشش بانوان سقزی در مسابقات کاراته قهرمانی کشور سبک شوتوکان(JKS)

درخشش بانوان سقزی در مسابقات کاراته قهرمانی کشور سبک شوتوکان(JKS)

سقز- بانوان کاراته کای سقزی در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک شوتوکان، ۲۴ مدال رنگارنگ را کسب کردند.

به گزارش کردپرس؛ هفتمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی بانوان کشور سبک شوتوکان(JKS)طی روزهای ۲۳ و ۲۴ شهریورماه در استان البرز برگزار شد.
این مسابقات با شرکت ۱۳ استان در اوزان مختلف برگزار گردید و ۵۰۰ کاراته کار به مدت دو روز در مجموعه فرهنگی ورزشی حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرستان ماهدشت به رقابت پرداختند.
تیم شهرستان سقز در هفتمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی بانوان کشور به نمایندگی از استان کردستان شرکت کرد و توانست ۱۱ مدال طلا، ۴ نقره و ۹ برنز را کسب کند.
در پایان در بخش انفرادی تارامحمدی، دلنیا شیری، نیان کارگر، نیان احمدزاده، روژان اسماعیلی، آترین ایرجی، آرینا جعفری، هدیه سلطانی، حدیث تیموری، آلا شریفی، نغمه محمودی و دیانا افتخاری مدال طلای این دوره از رقابت ها را بدست آوردند.
همچنین روژان اسماعیلی، آرینا شریفی، نیان احمدزاده و آترین ایرجی به مدال نقره دست یافتند و نیلوفر کارگر، زمانه احمدزاده، کوثر شاکری، ساحل تیموری، نیان کارگر، آلا شریفی، نغمه محمودی، دیانا افتخاری و آریناشریفی مدال برنز را از آن خود کردند.
در پایان این مسابقات به نفرات اول تا سوم رده های سنی مدال و حکم قهرمانی اهدا شد و همچنین از مربیان تیم نیز تقدیر به عمل آمد.

شناسه خبر : 10881

این خبر رو هم ببینید

کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و السد

یک کارشناس داوری می‌گوید قاضی مصاف پرسپولیس و السد نمایش ضعیفی داشته است. ابراهیم میرزابیگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =