خانه / اجتماعی / در چهارمین روز هفته دولت :  افتتاح اورژانس و بخش آی‌.سی‌.یو بیمارستان امام حسین (ع) بیجار .

در چهارمین روز هفته دولت :  افتتاح اورژانس و بخش آی‌.سی‌.یو بیمارستان امام حسین (ع) بیجار .

در چهارمین روز از هفته دولت، بخش اورژانس و آی‌سی‌یو بیمارستان امام حسین (ع) بیجار با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

افتتاح اورژانس و بخش آی‌سی‌یو بیمارستان امام حسین (ع) بیجار
به گزارش خبرگزاری فارس از بیجار، صبح امروز با حضور نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان بخش اورژانس و آی‌سی‌یو بیمارستان امام حسین (ع) بیجار افتتاح شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بیجار در جریان افتتاح این طرح با تبریک هفته دولت و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست، گفت: به برکت انقلاب است که امروز شاهد افتتاح پروژه‌های مختلف در کشور هستیم.
نبی‌الله مهدویان با اشاره به افتتاح اورژانس و بخش آی‌سی‌یو بیمارستان امام حسین (ع) بیجار، اعتبار این پروژه را یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان عنوان کرد.
وی تأمین اعتبار این پروژه‌ها را از محل کمک‌های خیرین همچون محسن ابوطالبی، طلعت ملاقدیمی، مصیب خدابخشی و از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی بیان کرد.
این مسئول ادامه داد: مسئولان باید به طور جدی پیگیر مقوله طرح نظام سلامت باشند و در راستای ارتقای آن با توجه به فرامین مقام معظم رهبری تلاش کنند.
مهدویان ابرازامیدواری کرد؛ با مسکنی به عنوان نظام سلامت، بخش درمان به خوبی پیش برود و در کل پایه و اساس نظام سلامت متحول شود.
وی اضافه کرد: اساس و موفقیت این طرح در گرو ارتقای بخش خانواده و نظام ارجاع است.
این مسئول در پایان گفت: طرح نظام سلامت و پزشک خانواده با همت مسئولان محقق می‌شود و امید است این پروسه به جایی برسد که مردم صرفاً دغدغه درمان داشته باشند.

شناسه خبر : 8471

این خبر رو هم ببینید

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی در کردستان افتتاح شد

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری؛ ذیل عنوان شورای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =