خانه / اجتماعی / دستگیری نامزد جعلی تا ناپدید شدن ۱۲ هزار پزشک ایرانی

دستگیری نامزد جعلی تا ناپدید شدن ۱۲ هزار پزشک ایرانی

کمی تا قسمتی ارتباط دارد/ به حادثه سفارت ربطی ندارد/ هاشمی فعلا در بیمارستان/ نامزد جعلی، مدرک جعلی/ درگیری مسلحانه اراذل و اوباش/ ۱۲ هزار پزشک غیر پزشک/ به دنبال استخدام جلاد داعش از جمله عناوین در حاشیه های اخبار ۲۰ شبکه خبر است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در حاشیه یکی از بخش های خبر ۲۰ شبکه خبر است.
 
کمی تا قسمتی ارتباط دارد
 
وزارت کشور درباره برکناری معاون امنیتی استانداری تهران اطلاعیه داد که: قصور در حادثه اخیر سفارت عربستان، فقط یکی از علت های برکناری بوده است. براتلو معاون سابق امنیتی انتظامی استانداری تهران در مصاحبه ای گفته بود: علت برکناری ام این حادثه نبوده و از مدت‌ها قبل قرار بود جابه‌جا شوم.
 
به حادثه سفارت ربطی ندارد
 
رئیس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی گفت: تغییر فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ، ربطی به حادثه سفارت عربستان ندارد. سرهنگ غفاری می گوید: مسئولان ناجا، این موضوع را عادی و درون سازمانی می دانند.
 
فعلا در بیمارستان
 
مهدی هاشمی از زندان به  بیمارستان منتقل شده است. ابوالمعالی وکیل مهدی هاشمی، درباره بستری شدن موکلش به خبرنگار فارس گفت: مهدی هاشمی تحت عمل جراحی قرار گرفته و یک غده از بدنش خارج شده است. ابولمعالی درباره خبر برخی سایت ها که نوشته بودند مهدی هاشمی حین بازی والیبال در زندان پایش شکسته گفت: این خبر مربوط به قبل بوده و مداوای لازم هم در داخل زندان صورت گرفته بود.
 
نامزد جعلی، مدرک جعلی
 
داوطلب رد صلاحیت شده نمایندگی مجلس به خاطر جعلی بودن مدرک تحصیلیش دستگیر شد. یک منبع در این باره گفت: مدرکی که این داوطلب برای ثبت نام در سامانه ثبت نام وزارت کشور ارائه کرده، غیرمعتبر تشخیص داده شد. این فرد تاکنون ۴ بار می خواسته نامزد نمایندگی مجلس شود که هر بار هم به علت ارائه نکردن مدرک تحصیلی مورد نیاز، صلاحیتش احراز  نشده است.
 
درگیری مسلحانه اراذل و اوباش
 
۱۳ نفر از اراذل و اوباش پس از درگیری مسلحانه در قائم شهر، دستگیر شدند. فرمانده انتظامی قائم‌شهر با اعلام اینکه ۳ تن از این افراد در این درگیری زخمی شدند گفت: این درگیری با ورود به موقع نیروی انتظامی و دستگیری همه ی اراذل و اوباش درگیر در ماجرا، به پایان می رسد.
 
۱۲ هزار پزشک غیر پزشک
 
١١‌هزار و ٨٠٠ نفر پزشک در کشورگمشده اند، این را رئیس سازمان نظام پزشکی گفت. به گفته ی زالی این ۱۱ هزار و ۸۰۰ نفر از کسانی هستند که در رشته‌های مختلف پزشکی، فارغ‌التحصیل شده‌اند، اما  به نظام پزشکی و به وزارت بهداشت مراجعه نکرده‌اند یا در بخش‌های دیگر فعال شده‌اند یا مهاجرت کرده‌اند !
 
به دنبال استخدام جلاد داعش
 
روزنامه دیلی میل انگلیس فاش کرد: دستگاه امنیت داخلی این کشور، پیش از فرار سیذارتا دهار، جلاد جدید داعش به سوریه، می خواسته وی را به عنوان جاسوس دوجانبه استخدام کند. پیش از این روزنامه های انگلیسی مدعی شده بودند که، اون داعشی که در یک فیلم، گفته بود می خواهد ۵ جاسوس انگلیسی را اعدام کند، همین سیذارتا دهاراست. پلیس و وزارت کشور انگلیس تحت فشار افکار عمومی هستند که چرا گذاشتند این جنایتگار به سوریه فرار کند.
 

شناسه خبر : 7081

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 15 =