خانه / فرهنگی / رئیس شورای اسلامی شهر سنندج : تصویب روز «سنه»درتقویم محلی فرصتی برای معرفی ظرفیت این شهر است

رئیس شورای اسلامی شهر سنندج : تصویب روز «سنه»درتقویم محلی فرصتی برای معرفی ظرفیت این شهر است

سنندج- رئیس شورای اسلامی شهر سنندج گفت: مقدمات گنجاندن روزی در تقویم محلی با نام روز «سنه» انجام شده و در صورت موافقت شورای فرهنگ عمومی این روز فرصت مناسبی برای معرفی پتانسیل های این شهراست.


روابط عمومی شهرداری سنندج، رئیس شورای اسلامی شهر سنندج گفت : امیدواریم در این سال با خدمات رسانی صادقانه بتوانیم رضایتمندی بیش از پیش شهروندان فهیم سنندجی را فراهم کنیم.

جلال شریعتی بیان کرد : با توجه به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با نام حمایت از کالای ایرانی شهرداری ها هم در تحقق شعار این سال نفقش بسزایی دارند.

وی گفت : توسعه فضای سبز، استفاده از امکانات و تجهیزات داخلی در فعالیت های شهرداری ورفع مشکلات مردم از جمله مواردی است که باید مدیران شهری درسرلوحه کار خود قرار دهند.

شریعتی افزود : خوشبختانه امسال با تعامل و همکاری تمامی دستگاه ها بسترمناسب برای اجرای مراسم ها و جشن های فرهنگی در ایام نوروز فراهم شد و این جشن ها هم مورد استقبال پرشور شهروندان و مسافران نوروزی هم قرار گرفت.

وی عنوان کرد : یکی از طرح های شورای شهر در این دوره گنجاندن روزی در تقویم محلی با نام روز«سنه » است که با برگزاری جلسات متعدد و همفکری با تمامی هنرمندان واساتید مقدمات لازم برای تعیین این روز هم انجام شد.

شریعتی بیان کرد : گنجاندن روزی در تقویم محلی با نام روز “سنه ” فرصت مناسبی برای معرفی پتانسیل ها فرهنگی وجاذبه های طبیعی وتاریخی این شهر به تمام کشور است.

وی گفت : یکی از روزهای اردیبهشت ماه برای گنجاندن در تقویم محلی با نام روز«سنه» تعیین شده که دلیل آن هم این است که اردیبهشت یکی از ماههای است که از نظر زمانی طبیعت استان بسیار زیبا است و فرصت مناسبی برای دعوت کردن از گردشگران ومهمانان جهت حضور در مراسم های این روز است.

رئیس شورای اسلامی شهر سنندج عنوان کرد: در صورت موافقت شورای فرهنگ عمومی استان با روز تعیین شده برنامه ریزی لازم برای اجرای مراسم های متنوع فرهنگی در این روز صورت خواهد گرفت.

شناسه خبر : 21560

این خبر رو هم ببینید

با صدور اطلاعیه ای صورت گرفت عذرخواهی صداوسیمای مرکز کردستان از مخاطبان

سنندج – صداوسیمای مرکز کردستان به خاطر بی نزاکتی و بی اخلاقی تیپ طنز مجموعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 7 =