خانه / سیاسی / رئیس قوه قضائیه تهمت و افترائ به دستگاه قضا را برنتابید

رئیس قوه قضائیه تهمت و افترائ به دستگاه قضا را برنتابید

آیت الله آملی لاریجانی در نشست مسئولان عالی قضایی گفت: نمی خواهیم پاسخ سخنان دیروز در نمایشگاه مطبوعات را بدهیم چون مصلحت کشور اختلاف افکنی نیست ؛ اما چرا برخی با تهمت، توهین و افترا، قوه قضائیه را مورد حمله و اهانت قرار می دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، آیت الله آملی لاریجانی در نشست مسئولان عالی قضایی با بیان این مطلب افزود: با رسانه هایی که به جای آگاهی و اطلاع رسانی، به نفع اجانب کار می کنند، برخورد قانونی می کنیم. 
آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به اینکه با نزدیک شدن به انتخابات، هجمه ها به قوه قضائیه رو به افزایش است گفت: با قدرت در مقابل حملات می ایستیم.
رئیس قوه قضائیه همچنین گفت: نمی خواهیم پاسخ سخنان دیروز در نمایشگاه مطبوعات را بدهیم چون مصلحت کشور اختلاف افکنی نیست ؛ اما چرا برخی با تهمت ، توهین و افترا ، قوه قضائیه را مورد حمله و اهانت قرار می دهند ، چرا به گونه ای القا می کنند انگار یک یا چند روزنامه بر قوه قضائیه سیطره دارند.  رئیس دستگاه قضا در بخش دیگری از سخنانش در نشست مسئولان عالی قضایی گفت: تلاش تحسین برانگیز و عقلانی درباره برجام صورت گرفته اما این توافق، مشکلات و ایرادات مختلفی دارد  . آیت الله
آملی لاریجانی  با اشاره به جزییات متعدد برجام گفت  برخلاف تبلیغات و بزرگنمایی ها ، این ها افتخار آمیز نیست . آیت الله آملی لاریجانی افزود: نباید هر کسی منتقد برجام است با توهین و افترا کوبیده شود، آن وقت از آزادی نقد هم سخن بگویند.  رئیس قوه قضائیه با اشاره به انتخابات پیش رو هم گفت: نباید برای فشار آوردن به شورای نگهبان و کوتاه آمدن شورا از معیارهای قانونی تشخیص صلاحیت نامزدها، فضا سازی کرد.

شناسه خبر : 15095

این خبر رو هم ببینید

مبارزه با فساد در کردستان در انتظار تحرک جدی تر

یکی از اولین سفرهای استانی، آیت الله رییسی، رییس دستگاه قضا در بدو انتصاب به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 2 =