خانه / اجتماعی / رئیس کمیته امداد شهرستان قروه: ۳۰۰ خانواده نیازمند در قروه نیازمند مسکن هستند

رئیس کمیته امداد شهرستان قروه: ۳۰۰ خانواده نیازمند در قروه نیازمند مسکن هستند

قروه- رئیس کمیته امداد قروه از وجود ۳۰۰ خانواده نیازمند مسکن در شهرستان خبر داد و گفت: مشارکت خیرین در روند ساخت و ساز مساکن مدنظر می تواند امنیت و آرامش ذهنی مددجویان را فراهم سازد.

علیرضا خوشبخت شامگاه یکشنبه در حاشیه افتتاح مسکن مددجویان کمیته امداد شهرستان قروه با حضور مدیر کل کمیته امداد کردستان اظهار داشت: در بحث توانمندسازی در سال گذشته مبلغ ۴ میلیارد و ۵۶۷ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان شهرستان پرداخت شده است و در واقع تلاش بر ایجاد درآمد پایدار می باشد.
وی خدمات کمیته امداد را برای باروری توانایی و تقویت اعتماد به نفس افراد ضعیف از لحاظ مادی و معنوی دانست و بر تمرکز برای اشتغال مددجویان تأکید کرد.
خوشبخت در ادامه از وجود ۳۰۰ خانواده فاقد مسکن در شهرستان قروه خبر داد و افزود: پیش بینی می شود در سال جاری تعداد ۲۹ واحد مسکونی آماده تحویل به مددجویان شود که از این تعداد تا کنون عملیات اجرایی ۱۹ واحد با ۱۰ واحد روستایی و ۹ واحد شهری آغاز شده است.  
وی میزان اعتبار موردنیاز برای هر واحد حداقل ۴۰ میلیون تومان عنوان کرد و خواستار مشارکت خیرین و دستگاه های اجرایی برای تسریع در روند ساخت و ساز شد.

شناسه خبر : 6181

این خبر رو هم ببینید

محسن چاوشی ۷۰ زندانی جرائم غیرعمد سقز را آزاد می‌کند

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان سقز از آزادسازی ۷۰ زندانی جرائم غیرعمد توسط محسن چاوشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 5 =