خانه / اجتماعی / راهپیمایی دشمن شکن مردم کردستان در روز جهانی قدس

راهپیمایی دشمن شکن مردم کردستان در روز جهانی قدس

مردم روزه دار کردستانی پیش از ظهر امروز در اجتماعی گسترده و با پیمودن مسیرهای تعیین شده برای راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر اتحاد و انسجام خویش را در برابر دشمنان اسلام به نمایش گذاشتند و حمایت خود را از آرمان های مردم فلسطین اعلام کردند.

تاریخ انتشار : جمعه ۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۱
کد مطلب: ۲۷۲۶۰۱
 

به گزارش خبرنگار تقریب از سنندج، شهرهای مختلف کردستان در بیست و هشتمین روز از ماه مبارک رمضان شاهد حضور گسترده زنان و مردان و جوانان و نوجوانان کردستانی بود که با حمل پارچه نوشته ها و دست نوشته هایی جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین را محکوم می کرد. راهپیمایی امسال مردم کردستان در جمعه آخر ماه رمضان دارای ویژگی های دیگری هم بود که می توان به حمل ماکت های موشک ذوالفقار توسط راهپیمایی کنندگان و پوشیدن لباس کردی توسط بسیاری از جوانان حاضر در این حماسه آفرینی اشاره کرد که همگی این موارد را می توان نمادی از همبستگی کردستانی های مرزدار با هموطنانشان و اتحاد ناگسستنی آنان قلمداد کرد. مردم روزه دار و انقلابی سنندج نیز تجمع اولیه خویش را از میدان آزادی این شهر شروع کردند و پس از طی نمودن مسیر خیابان فردوسی، میدان انقلاب و خیابان امام خمینی(ره) در جنب مسجد جامع این شهر تجمع پایانی و قرائت بیانیه حمایت از آرمان های مردم فلسطین را عملیاتی کردند و بار دیگر اتحاد بین اقوام و مذاهب اسلامی در کشور را به جهانیان نشان دادند.  

شناسه خبر : 6205

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − دو =