خانه / سیاسی / رییس اداره نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان خبرداد: کشف ۳۸ مورد تخلف دربازرسی از واحدهای صنفی وغیرصنفی کردستان

رییس اداره نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان خبرداد: کشف ۳۸ مورد تخلف دربازرسی از واحدهای صنفی وغیرصنفی کردستان

سنندج- رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان از کشف ۳۸ مورد تخلف در بازرسی از واحدهای صنفی وغیرصنفی استان در هفته اخیر خبرداد.

به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت کردستان،فرزاد سردارزاده  با اشاره به تعداد بازرسی های انجام از واحدهای صنفی وغیرصنفی استان از تاریخ ۱۳ الی ۲۰ آبان ماه امسال، گفت: در این مدت ۲ هزار و ۶۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی سطح استان انجام شده است.
وی عنوان کرد: در مدت مذکور از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان ۷۳ مورد گزارش مردمی دریافت شده که در رسیدگی به آنها ۲۴ مورد تخلف احراز شد که پرونده آنها تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
وی بیان کرد: در بازرسی های انجام شده ۳۸ مورد تخلف در این واحدها کشف شده که در این رابطه ۳۵ فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.
رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان عمده این تخلفات را گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت  ذکر کرد و افزود: در این پرونده ها در مجموع ۹۵میلیون و ۱۳۵ هزار و ۳۰۰ ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است .
سردارزاده اضافه کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت وغیره واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستان ها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه و موارد تخلف را گزارش کنند.

شناسه خبر : 11273

این خبر رو هم ببینید

وضعیت استان‌ها در روزهای بارانی ۱۷ نفر کشته و ۷۴ مصدوم در سیل شیراز/ بارش شدید در راه است

با ورود سامانه بارشی جدید به کشور، بیش از ۱۳ استان کشور درگیر باران، برف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شانزده =