خانه / سیاسی / رییس ستاد دکتر روحانی در کردستان: لزوم بهره مندی از توان متخصصان کردزبان در اداره امور کشور

رییس ستاد دکتر روحانی در کردستان: لزوم بهره مندی از توان متخصصان کردزبان در اداره امور کشور

سنندج- رییس ستاد روحانی در کردستان یکی از خواسته های مردم این استان را استفاده از توان متخصصان کرد در اداره امور کشور ذکر کرد و گفت: انتظار داریم دکتر روحانی صادقانه به وعده هایش عمل کند

جلال جلالی زاده یکشنبه شب در مراسم جشن پیروزی و تشکر از مشارکت مردم کردستان در انتخابات ۲۹ اردیبهشت که در سالن آزادی سنندج برگزارشد، گفت:  ماهیت کارسیاسی و انتخابات رقابت است.
وی با بیان اینکه رقابت دو روش است، عنوان کرد:  هرگروه فکر می کند روش او برای اداره کشور بهتر است که ما روش اعتدال واصلاح طلبی را برگزید ایم.
وی با اشاره به اینکه قطعا  در رقابت سیاسی و انتخابات  یکی برنده ویکی بازنده است، بیان کرد: عوامل زیادی در برد یا باخت موثر هستند اما در نهایت مردم انتخاب می کنند.
رییس ستاد انتخابات دکتر روحانی در کردستان ادامه داد: ما خوشحالیم که ملت ایران و از جمله آن کردستانی ها روش اعتدال را برای اداره کشور انتخاب کردند.
 وی با اشاره به پیام مردم کردستان خطاب به روحانی، گفت: ما به اعتماد نخبگانمان به وعده های شما اعتماد کردیم اکنون وقت آن است شما هم به وعده هایتان اعتماد کنید.
وی اضافه کرد: خواست ما اجرای همه اصول قانون اساسی و اجرای کامل پبام ۱۰ ماده ای روحانی در دور اول ریاست جمهوری است.
جلالی زاده افزود: بهبود وضعیت اشتغال، حمایت از صنعتگران، کمک به جهانگردی و گردشگری، تکمیل زیرساخت های مورد نیاز بویژه حمل ونقل هوایی، ریلی و آزاد راه ها و استفاده درست از متخصصان کرد در اداره کشور وم نطقه از جمله خواسته های مردم این استان از دکتر روحانی است.
وی عنوان کرد: انتخابات تمام شد و امروز زمان  وحدت است و باید  برای ساخت میهن و کمک به توسعه کردستان همگی تلاش کنیم.
وی اظهارداشت:دولت دکتر روحانی در دوره قبل دولت ثبات بود اما در این  دوره باید دولت تغییر باشد.
رییس ستاد انتخابات دکتر روحانی در کردستان بیان کرد:  کردستانی ها ۷۳ درصد به دکتر  روحانی رای دادندو انتظار دارند که وی به وعده هایش عمل کند.

شناسهٔ خبر: ۳۹۸۵۳۳۴ – دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ – ۰۸:۲۰

شناسه خبر : 11683

این خبر رو هم ببینید

مبارزه با فساد در کردستان در انتظار تحرک جدی تر

یکی از اولین سفرهای استانی، آیت الله رییسی، رییس دستگاه قضا در بدو انتصاب به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + شش =