خانه / سیاسی / رییس ستاد دکتر روحانی در کردستان: لزوم بهره مندی از توان متخصصان کردزبان در اداره امور کشور

رییس ستاد دکتر روحانی در کردستان: لزوم بهره مندی از توان متخصصان کردزبان در اداره امور کشور

سنندج- رییس ستاد روحانی در کردستان یکی از خواسته های مردم این استان را استفاده از توان متخصصان کرد در اداره امور کشور ذکر کرد و گفت: انتظار داریم دکتر روحانی صادقانه به وعده هایش عمل کند

جلال جلالی زاده یکشنبه شب در مراسم جشن پیروزی و تشکر از مشارکت مردم کردستان در انتخابات ۲۹ اردیبهشت که در سالن آزادی سنندج برگزارشد، گفت:  ماهیت کارسیاسی و انتخابات رقابت است.
وی با بیان اینکه رقابت دو روش است، عنوان کرد:  هرگروه فکر می کند روش او برای اداره کشور بهتر است که ما روش اعتدال واصلاح طلبی را برگزید ایم.
وی با اشاره به اینکه قطعا  در رقابت سیاسی و انتخابات  یکی برنده ویکی بازنده است، بیان کرد: عوامل زیادی در برد یا باخت موثر هستند اما در نهایت مردم انتخاب می کنند.
رییس ستاد انتخابات دکتر روحانی در کردستان ادامه داد: ما خوشحالیم که ملت ایران و از جمله آن کردستانی ها روش اعتدال را برای اداره کشور انتخاب کردند.
 وی با اشاره به پیام مردم کردستان خطاب به روحانی، گفت: ما به اعتماد نخبگانمان به وعده های شما اعتماد کردیم اکنون وقت آن است شما هم به وعده هایتان اعتماد کنید.
وی اضافه کرد: خواست ما اجرای همه اصول قانون اساسی و اجرای کامل پبام ۱۰ ماده ای روحانی در دور اول ریاست جمهوری است.
جلالی زاده افزود: بهبود وضعیت اشتغال، حمایت از صنعتگران، کمک به جهانگردی و گردشگری، تکمیل زیرساخت های مورد نیاز بویژه حمل ونقل هوایی، ریلی و آزاد راه ها و استفاده درست از متخصصان کرد در اداره کشور وم نطقه از جمله خواسته های مردم این استان از دکتر روحانی است.
وی عنوان کرد: انتخابات تمام شد و امروز زمان  وحدت است و باید  برای ساخت میهن و کمک به توسعه کردستان همگی تلاش کنیم.
وی اظهارداشت:دولت دکتر روحانی در دوره قبل دولت ثبات بود اما در این  دوره باید دولت تغییر باشد.
رییس ستاد انتخابات دکتر روحانی در کردستان بیان کرد:  کردستانی ها ۷۳ درصد به دکتر  روحانی رای دادندو انتظار دارند که وی به وعده هایش عمل کند.

شناسهٔ خبر: ۳۹۸۵۳۳۴ – دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ – ۰۸:۲۰

شناسه خبر : 11683

این خبر رو هم ببینید

ادعای خام‌اندیشانه‌ ایجاد بستر«گفت» و «گو» در کلاب‌هاوس/ حسین حسنی

حسین حسنی، عضو هیئت علمی پژوهشکده ارتباطات می نویسد: فضای نخبگانی کلاب‌هاوس ابزاری برای تثبیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفت =