خانه / اجتماعی / زنان انگلیسی داعش و پرورش بردگان جنسی

زنان انگلیسی داعش و پرورش بردگان جنسی

روزنامه “دیلی میل” انگلیس با انتشار مقاله ای نوشت: کارشناسانی که مناطق تحت سیطره داعش را زیر نظر دارند، تخمین زده‎اند که ۱۱ زن انگلیسی وجود دارند که با تروریست های این گروه درخط مقدم درگیری ها، رابطه دارند

زمان انتشار خبر: جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۳ – ۱۰:۴۳
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، روزنامه “دیلی میل” انگلیس از گزارشاتی پرده برداشت که از اقدام تعدادی از زنان انگلیسی به خودفروشی در مقابل تروریست‌‌های گروه تروریستی داعش خبر می‌دهند.
 
دیلی میل اشاره کرده است که این گروه تروریستی،صدها دختر و زن کرد و ایزدی را ربوده و عمدا آنان را مورد شکنجه و تجاوز قرار داده اند؛ همچنین این زنان انگلیسی را بر آنان مسلط کرده تا این زنان را به بردگان جنسی مبدل سازند؛ علی رغم داستان های هولناکی که از برخورد داعش با این زنان شنیده می شود، دلایلی وجود دارد که تاکید می کند، زنان انگلیسی که به سوریه و عراق آمده اند، همچنان از تروریست های این گروه حمایت می‌‌کنند.
 
“میلانی سمیث” پژوهشگر زن، در مرکز پژوهش های افراطی گری “کینگز کولیدج” در انگلیس، توضیح داد: تعداد روز افزونی از زنان انگلیسی هستند که از طریق اینترنت، توسط تروریست ها شستشوی مغزی می شوند و اشاره کرده است که صدها دختر انگلیسی وجود دارند که تمایل دارند جهت انجام جهاد نکاح، به گروه تروریستی داعش بپیوندند.
 
“سمیث” توشیح می دهد، به محض ورود این زنان به سوریه و عراق، ازدواج آنان با یکی از تروریست ها امری بسیار آسان است؛ به نحوی که در سایت توییتر، صفحه ای وجود دارد که زنان تصاویر خود را در آن منتشر می سازند تا تروریست‌‌ها همسران مورد علاقه خود را از میان این تصاویر انتخاب کنند.
 
این پژوهشگر انگلیسی تاکید کرده است که تمایل به استقلال و جدایی، انگیزه و دلیل اصلی بیشتر دختران و زنانی است که حاضر به رفتن به سوریه و عراق می شوند؛ او می افزاید، این زنان به محض ورود به سوریه و عراق و ارتباط با داعش، دیگر به هیچ وجه امکان بازگشت و ترک آنجا را نخواهند یافت.
 
او در ادامه می گوید: عناصر گروه تروریستی داعش، هیچ باکی از کشتن زنانی که قصد بازگشت به کشور خود را دارند، ندارند و به محض گرفتار شدن در چنگال این تروریست ها دیگر هیچ راه نجاتی وجود نخواهد داشت.
 
دیلی میل اشاره کرده است که در میان این زنان انگلیسی، دو دختر نوجوان به نام سلمی و زهره هلانی با سن ۱۶ سال از شهر منچستر حضور دارند که پس از رفتن برادر بزرگشان به سوریه جهت جنگ در کنار داعش، این دو نیز به این گروه تروریستی پیوسته اند و هرکدام از آنان با یکی از تروریست‌ها ازدواج کرده اند و اکنون در سوریه حضور دارند.
 
همچنین دختری ۲۲ساله به نامه “خدیجه دیر” وجود دارد که از طریق فیسبوک با یکی از تروریست های داعشی قرار ازدواج گذاشته و سال ۲۰۱۲ جهت محقق ساختن تصمیم خود به سوریه سفر کرده است و اکنون تصاویری از فرزند کوچک خود که سلاح حمل می کند را در اینترنت منتشر کرده است.
 
 
دیلی میل توضیح داد که بسیاری از زنان انگلیسی، از طریق فعالیت های تروریست ها در اینترنت که تصویری رمانتیک از جنایت ها و خونریزی های خود را در آن به نمایش می گذارند، فریب می‌‌خورند.
 
گفتنی است، تعداد شهروندان انگلیسی که به گروه تروریستی داعش می پیوندند، به صورت مداوم روبه افزایش است و این امر نگرانی های شدیدی را در انگلیس برانگیخته و دولت دیوید کامرون را مجبور ساخته این افراد را تهدید کند و این بدان مفهوم است که امکان وقوع حملات تروریستی در انگلیس، طی چند ماه اخیر، به شدت فراهم شده است.
 
در همین راستا روزنامه ایندیپندنت نیز خاطر نشان گشته، مستندات موثق انگلیسی، از دست یابی به یک کلیپ ویدئوئی وحشتناک در گوشی تلفن همراه دانش آموزی صربستانی پرده برداشته است که جنایت سربری را به تصویر می کشد و نیز تصاویر زشت دیگری را بر روی لپ تاب او، پس از بازداشت وی در فرودگاه هیثرو واقع در غرب لندن، یافته‌اند.
 
دادستان کل، “ساره وایت هوس” می گوید این کلیپ بسیار درد آور و هولناک است که امکان پخش آن حتی در دادگاه نیز وجود ندارد.
 
شایان ذکر است که اخیرا و در سایه تشدید خطرات ناشی از افراطی گری و تروریسم در انگلیس، وزیر کشور انگلیس اعلام کرده بود که حزب کارگر انگلیس به زودی خواستار اجرای اقدامات جدی تری در مبارزه با تروریسم خواهد شد تا هر چه سریع تر در مجلس عوام تصویب گردد و همراستا با آن، اقدامات امنیتی تشدید شود.

شناسه خبر : 8209

این خبر رو هم ببینید

الزامات مدیریت و توسعه روستایی/ یحیی دباغی *

قش روستاییان و روستا به عنوان یکی از اجزای تشکیل دهنده توسعه از اهمیت به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سیزده =