خانه / سیاسی /  سخنگوی شورای نظامی منبج: هنوز وارد شهر منبج نشده ایم/ داعش در حال تخلیه شهر است

 سخنگوی شورای نظامی منبج: هنوز وارد شهر منبج نشده ایم/ داعش در حال تخلیه شهر است

سرویس سوریه- سخنگوی شورای نظامی منبج اعلام کرد که نیروهای کرد و عرب ارتش دموکراتیک سوریه و شورای نظامی منبج در سه کیلومتری شهر مستقر هستند و آماده ورود به شهر هستند اما تاکنون وارد منبج نشده اند.

به گزارش کردپرس به نقل از هاوار نیوز، نیروهای شورای نظامی منبج به همراه ارتش دموکراتیک سوریه بعد از روزها پیشروی در منطقه استراتژیک منبج، به دروازه های این شهر رسیدند و هر لحظه احتمال ورود نیروها به مرکز شهر وجود دارد اما بگفته سخنگوی شورای نظامی منبج هنوز ارتش دموکراتیک یا شورای نظامی منبج وارد این شهر نشده اند. 
شروان درویش، سخنگوی شورای نظامی منبج به خبرنگاران گفت: تمام روستاها و مناطق اطراف منبج از تروریست های دولت اسلامی عراق و شام (داعش) پاکسازی شده و نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه آماده ورود به شهر هستند. در حال حاضر نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه و مجلس نظامی منبج در روستاهای خیشوه و مادِس در ۳ کیلومتری شهر منبج مستقر شده اند.
وی افزود: هدف بعدی پاکسازی مرکز شهر منبج است و ما آماده ورود به شهر منبج هستیم. فقط برای تامین امنیت جانی شهروندان منبجی باید زمانبدی بسیار دقیقی داشته باشیم. بسیاری از تروریست های داعشی در حال فرار از منبج هستند. نیروهای ائتلافی بین المللی علیه داعش بسیاری از تروریست هایی که از طریق خطوط مواصلاتی منبج – الباب در حال فرار بودند را بمباران کرده است.

کد مطلب: ۱۰۷۶۳۵  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۳/۲۰  |  ساعت: ۱۷ : ۲۲
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 13111

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =