خانه / جریانات تکفیری / سخنگوی وزارت امور خارجه حادثه تروریستی در بنگلادش را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه حادثه تروریستی در بنگلادش را محکوم کرد

بهرام قاسمی گفت: اکنون جا دارد جهان به ندای صلح جویانه جمهوری اسلامی ایران برای مبارزه ای بی امان و جدی با تروریسم و افراطی گری گوش فرا دهد .

به گزار ش خبرگزاری مهر، بهرام قاسمی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه پس از روشن شدن ابعاد حادثه تروریستی در پایتخت بنگلادش ضمن محکوم کردن آن، با خانواده قربانیان کشته شده این حادثه ،دولت و ملت بنگلادش و تمامی بازماندگان ابراز همدردی کرد.
وی گفت: این اقدام شوم بار دیگر چهره کریه تروریسم  و کشتار مردم بی گناه را نشان داد و ثابت می کند تروریسم حد و مرز،ملیت ،مذهب و جغرافیا نمی شناسد و مبارزه با آن هم در گروه همکاری دسته جمعی تمام کشورها می باشد.
بهرام قاسمی افزود: اکنون جا دارد جهان به ندای صلح جویانه جمهوری اسلامی ایران برای مبارزه ای بی امان و جدی با تروریسم و افراطی گری گوش فرا دهد .
سخنگوی وزارت امور خارجه یادآور شد این کشتار فجیع در هر جا به همان اندازه زشت و دردناک است و جا دارد به یک میزان به این فجایع پرداخته و برای آن چاره جویی شود.
بهرام قاسمی در ادامه گفت: داشتن استانداردهای دو گانه و متفاوت نسبت به اقدامات هولناک تروریستی و افراطی گرای و تکفیری در این منطقه بی شک علاوه بر ایجاد بی ثباتی و ایجاد عدم امنیت و افزایش خشونت، صلح و امنیت بین المللی را به خطر می اندازد .
وی تاکید کرد: تمامی کشورهای صلح دوست جهان لازم است با فشار بر حامیان این گروه های افراط گرا در کاهش این جنایات ضد بشری تلاش نمایند. 

شناسهٔ خبر: ۳۷۰۱۴۶۸ – یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ – ۱۴:۲۸
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 3173

این خبر رو هم ببینید

اطلاعات جدید از رهبر کنونی داعش

دوازده سال پیش ، ژانویه ۲۰۰۸ ، نیروهای آمریکایی در عراق امیر المولا را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =