خانه / جریانات تکفیری / سخنگوی وزارت امور خارجه حادثه تروریستی در بنگلادش را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه حادثه تروریستی در بنگلادش را محکوم کرد

بهرام قاسمی گفت: اکنون جا دارد جهان به ندای صلح جویانه جمهوری اسلامی ایران برای مبارزه ای بی امان و جدی با تروریسم و افراطی گری گوش فرا دهد .

به گزار ش خبرگزاری مهر، بهرام قاسمی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه پس از روشن شدن ابعاد حادثه تروریستی در پایتخت بنگلادش ضمن محکوم کردن آن، با خانواده قربانیان کشته شده این حادثه ،دولت و ملت بنگلادش و تمامی بازماندگان ابراز همدردی کرد.
وی گفت: این اقدام شوم بار دیگر چهره کریه تروریسم  و کشتار مردم بی گناه را نشان داد و ثابت می کند تروریسم حد و مرز،ملیت ،مذهب و جغرافیا نمی شناسد و مبارزه با آن هم در گروه همکاری دسته جمعی تمام کشورها می باشد.
بهرام قاسمی افزود: اکنون جا دارد جهان به ندای صلح جویانه جمهوری اسلامی ایران برای مبارزه ای بی امان و جدی با تروریسم و افراطی گری گوش فرا دهد .
سخنگوی وزارت امور خارجه یادآور شد این کشتار فجیع در هر جا به همان اندازه زشت و دردناک است و جا دارد به یک میزان به این فجایع پرداخته و برای آن چاره جویی شود.
بهرام قاسمی در ادامه گفت: داشتن استانداردهای دو گانه و متفاوت نسبت به اقدامات هولناک تروریستی و افراطی گرای و تکفیری در این منطقه بی شک علاوه بر ایجاد بی ثباتی و ایجاد عدم امنیت و افزایش خشونت، صلح و امنیت بین المللی را به خطر می اندازد .
وی تاکید کرد: تمامی کشورهای صلح دوست جهان لازم است با فشار بر حامیان این گروه های افراط گرا در کاهش این جنایات ضد بشری تلاش نمایند. 

شناسهٔ خبر: ۳۷۰۱۴۶۸ – یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ – ۱۴:۲۸
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 3173

این خبر رو هم ببینید

تشیع انگلیسی وارد عرصه فیلم‌سازی شد؛ آیا فیلم «بانوی بهشت» در ادعای خود صادق است؟

«بانوی بهشت» عنوان فیلمی است که تا چند روز آینده به نمایش درمی آید.این فیلم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پانزده =