خانه / سیاسی / سخنگوی کمیسیون برجام:نظارت و رصد توافق ایران و غرب بر عهده کمیسیون برجام است

سخنگوی کمیسیون برجام:نظارت و رصد توافق ایران و غرب بر عهده کمیسیون برجام است

سخنگوی کمیسیون برجام در واکنش به تشکیل کمیته رصد برجام در کمیسیون امنیت ملی گفت: کمیسیون برجام در حال تدوین گزارش ۱۰۰۰ صفحه ای خود است و نظارت و رصد برجام نیز بر عهده این کمیسیون است.

سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با انتقاد از تشکیل کمیته رصد برجام در کمیسیون امنیت ملی گفت: کمیسیون برجام هنوز پابر جاست و در حال تدوین گزارش نهایی ۱۰۰۰ صفحه ای خود از برجام است و نظارت و رصد برجام نیز برعهده این کمیسیون است.
نماینده مردم ورامین در مجلس ادامه داد: مطابق آیین نامه مجلس می تواند برای بررسی موضوعات خاص کمیسیون ویژه تشکیل دهد و طبق قانون کمیسیون ویژه تازمانی که آن موضوع خاص در جریان است به کار خود ادامه می دهد.
سخنگوی کمیسیون ویژه برجام گفت: برای بررسی برجام به تشخیص مجلس و رای نمایندگان کمیسیون ویژه تشکیل شد و در مرحله اول گزارشی از توافق ایران و غرب برای ارائه به صحن مجلس تدوین شد و در صحن علنی مجلس قرائت شد اما گویا این گزارش به ذائقه برخی دوستان خوش نیامد.
نقوی گفت: پس از قرائت گزارش اقدامات بعدی بررسی طرح برجام از کمیسیون ویژه منحرف شد و در کمیسیون امنیت ملی بررسی شد.
وی تاکید کرد: تشکیل کمیته برجام در کمیسیون امنیت ملی توسط همان کسانی دنبال می شود که گزارش کمیسیون برجام به ذائقه آن ها خوش نیامد.
وی تاکید کرد: کمیسیون برجام منحل نشده است تازمانی که موضوعات مربوط به برجام در کشور در حال بررسی است این کمیسیون نیز پابرجاست.

شناسه خبر : 15071

این خبر رو هم ببینید

احتمالا جو بایدن نسبت به ترامپ بیشتر از کردها طرفداری خواهد کرد

دکتر فابریس بالانشه به خبرگزاری کردپرس گفت: احتمالا جو بایدن، رییس جمهور جدید آمریکا، نسبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =