خانه / سیاسی / سردار رجبي: انقلاب اسلامی توازن قدرت را در خاورمیانه به هم زد/ حضور گروه داعش در كردستان شايعه است

سردار رجبي: انقلاب اسلامی توازن قدرت را در خاورمیانه به هم زد/ حضور گروه داعش در كردستان شايعه است

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به این مطلب که دفاع مقدس یادآور رشادت های ملت سلحشور ایران اسلامی در هشت سال جنگ تحميلي است، گفت: انقلاب اسلامی با پيروزي خود توازن قدرت را در خاورمیانه به هم زد

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین رجبی ظهر ظهر پنج شنبه در جمع اصحاب رسانه و خبرنگاران استان کردستان اظهار داشت: ايران اسلامي با پيروزي انقلاب ساختار سازمانی را که استکبار برای خاورمیانه در نظر داشت را به هم زد و بعد از پیروزی انقلاب دشمنان با تمام ظرفیت خود بر علیه انقلاب اقدام کردند و از همه توطئه ها برای نابودی استفاده کردند.
 
وی با اشاره به اقدام دشمنان اسلام دشمنانه است و دوستانه نیست، افزود: تحرکات قومی بعد از پیروزی انقلاب شکل گرفت و نقشه کودتا برای ضربه زدن به انقلاب نوپا شکل گرفت ولي با رهبری داهیانه رهبر کبیر انقلاب اسلامي تمامی این توطئه ها نقش بر آب شد.
 
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان بیان کرد: دفاع مقدس در استان مرزی کردستان یادآور از خودگذشتگی و ایثار زنان و مردانی است که با جان و مال خود از وجب به وجب خاک ایران دفاع کردند و دشمن را از این مرزو بوم به درک واصل کردند.
 
رجبی یادآور شد: تمام جهان می دانند که جنگ تحمیلی بر ایران فرسایشی ترین جنگ زمینی بود که در تاریخ معاصر دیده شده و یک جنگ نا برابر بود که با همکاری بیش از ۵۰ کشور بر عيله ایران اسلامی شكل گرفت ولي در نهايت دشمن از اراده ملت ما شكست خورد.
 
وی ادامه داد: در سایه رهبری داهیانه معمار کبیر انقلاب و اعتقاد راسخ مردم تمامی توطئه ها و جنگ نابرابر دشمن یکی پس از دیگری نقش بر آب شد و ایران در این جنگ نا برابر پیروزمندانه خارج شد.
 
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بعد از گذشت این همه سال اقدامات استکبار در مقابله با روند و گسترش اسلام ناب محمدی ادامه دارد چرا که دشمن از انقلاب و اسلام واهمه دارد.
 
رجبی افزود: جنگ تحمیلی به ایران خسارات جانی و مالی زیادی را به دلیل نابرابر بودن وارد کرد و همین امر باعث دشمن شناسی و بصیرت افزایی آحاد مردم شد و امروز تمامی آحاد جامعه ایران اسلامی مقتدرانه در برابر توطئه های دشمنان اسلام می ایستند.
 
وی بیان کرد: خدا محوری تنها دلیل پیروزی رزمندگان و مردم در دوران دفاع مقدس بود و هدف و آرزوی رزمندگان شهادت در راه اسلام و حق بود و رهبری حضرت امام (ره) هم پدرانه و هم مبتنی بر ارزش ها و باورهای اسلام و خدا بود.
 
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان یادآور شد: امام عمق اهداف و راهبرد دشمنان را می شناخت و مردم را به بصیرت افزایی تشویق می کرد و افشاگری امام در قبال گروهک های تکفیری مثال زدنی بوده است.
 
رجبی ادامه داد: با اقتدار امروز شاهد امنیت پایدار در وجب به وجب خاک ایران اسلامی هستیم و در جنگ نابرابر حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی را با اتکا به داشته ها و نقش آفرینی جوانان و رزمندگان ایران اسلامی به دشمنان اسلام واگذار نکردیم.
 
وی همچنین با اشاره به این مطلب که به حمدالله انقلاب اسلامی تاثیرگذاری خود را در منطقه داشته است، گفت: امروز هم قدرت بازدارندگی ایران امنیت را ایجاد کرده و در مسائل جهانی و منطقه ای تاثیرگذار است.
 
جای جای کردستان از گروه تکفیری داعش پاک است
 
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در بخش ديگري از سخنان خود در اين نشست خبري اظهار داشت: امروز جای جای کردستان از گروه تکفیری داعش پاک است و حضور گروه تکفیری ملعون در استان کردستان شایعه پراکنی و فضاسازی دشمنان اسلام و ایران است.
 
رجبی افزود: فضا سازی مقدمه کار بعضی از افراد نادر وابسته به دشمنان است و در ایران کسی از این گروه نمی ترسد و تمامی آحاد جامعه چه رزمنده چه غیر رزمنده با تمام توان در برابر این گروه فاسد و معلون می ایستند.
 
وی بیان کرد: مردم کردستان از این تفکر نفرت دارند و آحاد مردم در عین حالی که مسلمان هستند تمام آموزه های دینی را رعایت می کنند و با هر گونه گروه تکفیری به شدت مقابله می کنند.
 
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان یادآور شد: این گروه دستاورد دولت های کافر است و با هدف ضربه زدن به آرمان ها و ارزش های اسلام به راه انداخته شده و باید ملت فهیم با تمام قدرت و توان در برابر این توطئه ایستادگی کنند.
 
رجبی ادامه داد: ایجاد گروه های تکفیری و جنایت به نام اسلام توطئه و دسيسه جديد استکبار و دشمنان اسلام است كه اين كار برای جلوگیری از گسترش اسلام در بین مردم آگاه جهان انجام مي شود.
 
وی گفت: سپاه با تمام آمادگی و شناخت همه تهدیدات پیش رو و تغیرات در تهدیدات منطقه ای و اشراف بر روند تغییرات آمادگی خود را بر این اساس برای استقرار و پاسداری و تداوم این امنیت پایدار مردمی را برای برخورد با هر پدیده ای که بخواهد دوام و قوام را بر هم بزند، مبارزه می کند.
 
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار داشت: مردم مطمئن باشند سربازان اسلام شبانه روز برای پاسداری از این امنیت و ناموس مردم از نقطه صفر مرزی تا خود استان آماده است.
 
رجبی افزود: رصد، تجزیه و تحلیل، مقابله و ایجاد دایره امن از جمله اولویت های سپاه بیت المقدس کردستان است و در همين راستا اقدامات خوبي صورت مي گيرد.
 
۸۰۶ برنامه در طول هفته دفاع مقدس اجرا می شود
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه های هفته دفاع مقدس در استان كردستان اشاره کرد و یادآور شد: ۸۰۶ برنامه در طول هفته دفاع مقدس اجرا می شود که ۴۵ مورد این برنامه ها یادواره است.
 
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ادامه داد: رزمندگان، نیروی مسلح، صلابت و اقتدار نام اولین روز هفتهدفاع مقدس است که مردم شاهد رژه نیروهای مسلح و تجهیزات نظامی هستند.
 
رجبی گفت: سربازان، جوانان، علم و فن آوری دومین روز از هفته دفاع مقدس است که از سربازانی که نقش محوری در روند انقلاب اسلامی و تهدیدات دشمن در حوزه دانشگاه داشته اند، تجلیل می شود.
 
وی اظهار داشت: دفاع همه جانبعه، بصیرت، مدیریت جهادی با محوریت پدافند عامل در کشور، شهیدان، ایثارگران، زنان اسوه، مقاومت و ایثار از دیگر روزهای این هفته مبارک هستند.
 
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان افزود: ولایت، فرهنگ اسلامی، خانواده، معنویت و سلامت با توجه به رویکرد اخیر فرهنگی کشور در ارتباط با سبک زندگی اسلامی از دیگر برنامه های متنوع این هفته است.
 
رجبی بیان کرد: نکوداشت فرماندهان، جهادگران و پیشکسوتان، عزت و پایداری، وحدت ملی و استکبار ستیزی با توجه به رویکرد جدی نظام در عرصه بین المللی و روند اقدامات اخیر در عرصه دیپلماتی از دیگر برنامه های هفته است.
 
وی در بخش پایانی سخنان خود گفت: افتتاح چندین پروژه محرومیت زدایی، اعزام اکیپ بهداشتی به مناطق محروم، انجام خدمات رایگان درمانی، برگزاری نمایش رزمی فرهنگی مجاهدت های خاموش در سنندج و بازسازی عملیات محمد رسول الله از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس در استان کردستان است.

شناسه خبر : 17659

این خبر رو هم ببینید

تصمیم مشترک ایران و ترکیه مبارزه مشترک با تروریست ها است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با روزنامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =