خانه / اجتماعی / سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهر سنندج منصوب شد  

سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهر سنندج منصوب شد  

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان در مراسم معارفه مدیر امور آبفا سنندج طی حکمی از سوی مهندس علیرضا تخت شاهی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آبفا کردستان ، معتصم بهنام فر  بعنوان سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهر سنندج منصوب شد . در این مراسم که  مدیر عامل ، معاونت بهره برداری ، معاونت برنامه ریزی  ،مدیر دفتر حراست شرکت و جمعی از مدیران  و کارکنان امور آبفا شهر سنندج حضور داشتند مهندس علیرضا تخت شاهی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت با اشاره به خدمات ارزنده و صادقانه مهندس عابدین کریمی مدیر اسبق امور آبفا سنندج اظهار داشت : شرکت آبفا کردستان همواره از همدلی و جدیت مدیران و پرسنل پرتلاش در ارائه خدمات خود بهره مند بوده و میباشد و تغییر و تحول نشانه پویایی یک سیستم میباشد .
 

 وی در ادامه گفت : خوشبختانه شرکت آبفاکردستان همیشه توانسته از تجربیات و دلسوزیهای مدیران توانمند خود در راستای ارائه خدمات به شهروندان عزیز استان و رسیدن به اهداف و سیاست های کاری شرکت استفاده نماید و امیدواریم این روند همچنان با توجه به تلاش صادقانه پرسنل شرکت برای ارائه خدمات ارزنده و مطلوب ادامه داشته باشد . در پایان مراسم نیز با اهداء لوح تقدیری به مهندس عابدین کریمی از زحمات وتلاش دلسوزانه وی  در طی سالهای خدمتش تقدیر بعمل آمد و حکم معتصم بهنام فر بعنوان سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهر سنندج به وی ابلاغ شد. 
 

شناسه خبر : 9999

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =