خانه / ورزشی / سرپرست هیئت کشتی کردستان خبر داد:حضور فرنگی کار کردستانی در مسابقات کشتی جایزه بزرگ مجارستان

سرپرست هیئت کشتی کردستان خبر داد:حضور فرنگی کار کردستانی در مسابقات کشتی جایزه بزرگ مجارستان

سایت کرد نور: سرپرست هیئت کشتی استان کردستان از حضور سامان عزیزی کشتی‌گیر کردستانی در مسابقات کشتی فرنگی جایزه بزرگ در کشور مجارستان خبر داد.

علی‌اشرف هدایت‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت کرد نور در سنندج اظهار کرد: مرحله دوم رقابت‌های کشتی فرنگی جایزه بـزرگ فـیلا ،۱۰ و ۱۱ اسفندمـاه ۹۲ به میزبانی شهر زومباتلی در کشور مجارستان و با جایزه ۱۶۸۰۰ دلاری برگزار می‌شود.

وی گفت: تیم ملی منتخب کشتی فرنگی ایران با ۱۲ کشتی‌گیر در حالی در این رقابت‌ها شرکت می‌کند که در پایان به نفرات اول تا سوم اوزان هشت گانه، به ترتیب ۱۰۰۰، ۵۰۰ و ۳۰۰دلار جایزه نقدی اهداء می‌شود.
سرپرست هیئت کشتی استان کردستان تصریح کرد: در این رقابت‌ها سامان عزیزی فرنگی کار وزن ۸۵کیلوگرم کردستانی، با ارائه عملکرد درخشان در سال ۹۲ و کسب نشان نقره سی و چهارمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) و کسب نشان برنز مسابقات قهرمانی کشور، با پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی برای نخستین بار در یک رقابت بین‌المللی در خارج از کشور شرکت می‌کند.
وی گفت: همچنین در وزن ۵۹ کیلوگرم حمید سوریان، ۶۶ کیلوگرم امید نوروزی، ۷۱ کیلوگرم محمد کریمی و وحید بابایی جعفری، ۷۵ کیلوگرم سعید عبدولی و فرشاد علیزاده، ۸۲ کیلوگرم حبیب اله اخلاقی و یوسف قادریان، ۸۵ کیلوگرم طالب نعمت پور، ۹۸ کیلوگرم قاسم رضایی و ۱۳۰ کیلوگرم بشیر باباجان زاده در ترکیب تیم ملی منتخب کشتی فرنگی ایران به رقابت‌های جایزه بزرگ مجارستان، اعزام می شوند.
هدایت نژاد افزود: هدایت و سرمربیگری این تیم بر عهده خلیل رشید محمدزاده است و رسول جزینی، محمدعلی چمیانی به عنوان مربی و حسام الدین حعفری به عنوان سرپرست در کادر فنی حضور دارند.
وی گفت: تورج ملک محمدی همبه عنوان پزشک عمومی، ایوب شریف زاده به عنوان داور، نماینده فدراسیون زین‌العابدین عرب و علیرضا حیدری نایب رئیس فدراسیون تیم ملی منتخب کشتی فرنگی ایران را در رقابت های بین ‌المللی جایزه بزرگ مجارستان همراهی می‌کنند.
انتهای پیام/ ک
                       
                   

شناسه خبر : 11157

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + پانزده =