خانه / سیاسی / سندی از مهربانی کم نظیر داعش/ آدمکش های نازک دل

سندی از مهربانی کم نظیر داعش/ آدمکش های نازک دل

صفحات اینترنتی تروریست های داعش که از سه هفته پیش بطور هماهنگ فعالیت های خود را محتاطانه تر و کم هیاهو تر ادامه می دهند، امروز تصاویری را به عنوان سند مهربانی و رافت خود منتشر کردند

زمان انتشار خبر: جمعه ۴ مهر ۱۳۹۳ – ۱۸:۰۵
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، صفحات گروه تروریستی داعش در تویتر امروز با انتشار تصاویری، آدمکش های خود را اشخاصی رئوف و مهربان توصیف کردند.
از سه هفته پیش و پس از نمایش مشکوک سربریدن دومین خبرنگار امریکایی، سرکردگان داعش با صدور دستورالعملی به نیروهای خود اعلام کردند که تهیه عکس و فیلم از عملیات و درگیری ها و سایر فعالیت ها در مناطق اشغال شده ممنوع است و انتشار هر مطلبی در اینترنت باید تحت نظر موسسه تبلیغاتی و رسانه ای مرکز خلافت انجام شود. از آن پس فعالیت پرهیاهو و بی حد و حساب تروریست ها در شبکه های اجتماعی تویتر و فیسبوک بطور چشمگیری کاهش یافت و حتی پس از هیاهوی تبلیغاتی رسانه های غربی درباره ائتلاف ضد داعش و حملات هوایی به سوریه و عراق، تمام گزارش ها و مطالب داعش بسیار محتاطانه و کم فروغ! منتشر می شود.
 
مهمترین موضوعی که در روزهای اخیر و در واکنش به حملات هوایی امریکا و متحدان عربش به مواضع داعش، در صفحات تروریست های تکفیری مطرح شد، بازگشت هواپیماهای عربستانی پس از انجام ماموریت در سوریه به تل آویو در سرزمین های اشغالی بود.
 
صفحات داعش که این روزها بیشتر به بازتاب مطالب رسانه های دیگر می پردازند، امروز تصاویری از مهربانی و رافت آدم کش های دست پرورده وهابیت و صهیونیزم منتشر کردند و نوشتند، با چنین خلق و خو و رافتی، برخی ها با بی انصافی، مجاهدان را سنگدل و وحشی خطاب می کنند.
 
مهربانی داعش با حیوانات
 
شرح عکس: مجاهدان دولت خلافت، از روی مهربانی و احسان حتی به حیوانات غذا می دهند و به آنها محبت می کنند. چطور ممکن است کسانی که با حیوان با نیکی و محبت برخورد می کنند، مسلمانان را بکشند!؟

شناسه خبر : 17603

این خبر رو هم ببینید

افشاگری فعال اماراتی: مخالفت با عادی سازی روابط در امارات ۱۰ سال حبس و جریمه سنگین دارد

یک فعال اماراتی فاش کرد طرفداران عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در کشور امارات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 20 =