خانه / سیاسی / شعار اسلامگرایان کُرد برای انتخابات شهرداری‌های ترکیه

شعار اسلامگرایان کُرد برای انتخابات شهرداری‌های ترکیه

حزب اسلامگرای مطالبه ی آزاد مبارزه با رشوه خواری را به عنوان مهم ترین شعار خود در نظر گرفته است.

حزب اسلامگرای مطالبه ی آزاد مبارزه با رشوه خواری را به عنوان مهم ترین شعار خود در نظر گرفته است.
به گزارش خبرگزاری کردپرس و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی Haberdıyarbakır  حزب اسلامگرای مطالبه ی آزاد (حُر داوا پارتیسی) در برنامه ای شعارهای انتخاباتی خود را اعلام کرده و اعلام کرد: «برای شهرداری بدون رشوه، حزب اسلامگرای مطالبه آزاد. شهرداری ها اموال مردم هستند، ما شهرداری ها را مانند اموال مردم نگهداری خواهیم کرد».
مهمت حسین ییلماز کاندیدای شهرداری دیاربکر و از موسسین حزب اسلامگرای مطالبه ی آزاد، گفت: «این نامزدها از میان شما آمده اند. آنها افرادی نیستند که بر اساس انتخاب و انتصاب دیگران آمده باشند. نامزدهای ما بر اساس رفتار پیغمبر و صحابه و مانند خلفای راشدین رفتار خواهند کرد و در برابر سختیها تسلیم نخواهند شد. کاری را که دولت نتوانسته انجام بدهد افرادی از میان خودمان انجام داده اند. مردم ما در این منطقه به خاطر این حکومت سختی های بسیاری دیده اند و به لحاظ اقتصادی دچار فساد شدند، اما افرادی از میان خودمان هستند که کارهایی را که دولت نتوانست در ۹۰ سال انجام بدهد در ۲۰ سال انجام داد. آنها جوانان ما را از اخلاق و اعتقادات دور کردند اگر امروز دوازده هزار دزد در دیاربکر وجود دارد مسئولیت آن با مدیران است».
محمود اوچار نامزد منطقه سور در شهر دیاربکر نیز با بیان اهداف حزب اسلامگرای مطالبه ی آزاد گفت: «هدف حزب ما آزادی، عدالت، حقانیت و درستی، پایان دادن به ظلم، ایجاد آرامش و صلح است. انسان دوره ی ما در بحرانی که مانند اختاپوس همه اقشار جامعه را در برگرفته گرفتار شده است. اصطلاحاتی مانند آرامش و شادی و سعادت در لغات انسان مدرن انگار پاک شده است. امروزه سرعت گرفتن تولیدات که با تکنولوژی پیشرفته صورت گرفته، سلاح های وحشتناک، هواپیماهایی با سرعت نور و آسمانخراش ها در یک جمله تکنولوژی مدرن با همه امکاناتی که فراهم آورده برای انسان شادی نمی آورد. انسان لازم است به فطرت خود باز گردد. شعار ما در انتخابات شهرداری ها این است: هرکسی رشوه بدهد یا بگیرد ملعون است».

شناسه خبر : 19561

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + سه =