خانه / اجتماعی / شهردار سنندج: المان شهدای ۲۸ دی و سردیس برادران شهید شبلی در سنندج نصب می‌شود

شهردار سنندج: المان شهدای ۲۸ دی و سردیس برادران شهید شبلی در سنندج نصب می‌شود

سنندج – شهردار سنندج از طراحی المان شهدای ۲۸ دی و سردیس برادران شهید شبلی خبرداد و گفت: این المان‌ها در بلوار شبلی و بلوار شهدای ۲۸ دی سنندج نصب و رونمایی می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کردنور به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، حشمت الله صیدی اظهار داشت: کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان یکی از مهمترین رویدادهای فرهنگی و ارزشی است که در سال جاری برگزاری می‌شود.

وی افزود: ترویج و انتقال فرهنگ ایثار، حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و شناخت سبک زندگی شهدا از جمله مهمترین اهداف برگزاری کنگره شهدا است.

رئیس کمیته تبلیغات و فضاسازی محیطی کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان ادامه داد: یکی از کمیته‌های بسیار حائز اهمیت در راستای برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کمیته تبلیغات و فضاسازی محیطی است که مسئولیت آن برعهده این شهرداری است.

صیدی یادآور شد: چندین جلسه با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی در راستای فضا سازی مناسب سطح شهرهای استان برگزار شده است.

وی بیان کرد: برنامه‌های تدوین شده این کمیته در راستای تبلیغات و فضاسازی محیطی سطح شهر نظیر چاپ بنر، استفاده از فضای سایت‌ها و کانال‌های مجازی، نصب بنر و پوستر کنگره بر روی بیلبوردها، پخش کلیپ برگزاری کنگره از طریق تلویزیون‌های شهری و همچنین درج شعار برگزاری کنگره بروی قبوض آب، برق و گاز به تمامی دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است.

شهردار سنندج با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی و نهاد مردمی و دولتی باید از تمامی ظریفت های و پتانسیل‌های خود در راستای تبلیغات و فضاسازی محیط اداری و سطح شهر اقدام کنند.

صیدی گفت: علاوه بر تبلیغات محیطی سطح شهر این شهرداری با همکاری سپاه بیت‌المقدس کردستان اقدام به طراحی المان جهت نصب در زمان برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان کرده است.

وی از طراحی المان شهدای ۲۸ دی و سردیس برادران شهید شبلی خبر داد و اظهار داشت: سردیس برادران شهید شبلی در ابعاد ۱.۵ متر در ارتفاع ۱.۲ متر و المان شهدای ۲۸ دی هم در ابعاد ۱.۲ متر در ارتفاع ۲.۵ متر طراحی شده است.

شهردار سنندج افزود: این دو المان در ابتدای بلوار شهید شبلی و بلوار شهدای ۲۸ دی سنندج نصب و در ایام برگزاری کنگره این دو المان رونمایی می‌شود و همچنین علاوه بر نصب این دو المان، تندیس شهیده ناهید فاتحی کرجو به جای سردیس وی نصب خواهد شد.

صیدی ادامه داد: طراحی و چاپ تمبر این کنگره یکی دیگر از اقدامات این کمیته است که با همکاری اداره پست انجام و در زمان برگزاری کنگره از تمبر یاد بود این کنگره نیز رونمایی می‌شود.

وی یادآور شد: یکی دیگر از اقدامات کمیته تبلیغات و فضاسازی کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان بحث نامگذاری معابر و اماکن بنام شهدای گرانقدر بومی استان است که در این راستا سپاه بیت‌المقدس باید پیشنهاد نامگذاری معابر بنام شهیدان را جمع بندی و جهت نامگذاری به دبیرخانه نامگذاری معابر شورای اسلامی شهر ارسال کنند.

شهردار سنندج بیان کرد: امیدواریم با تعامل و همکاری و همچنین اجرایی کردن مصوبات این کمیته بتوانیم به نحو احسن فضای سطح شهر را مهیای برگزاری این رویداد مهم کنیم.

شناسه خبر : 22986

این خبر رو هم ببینید

نقش موثر مدیریت بهره برداری منابع اجتماعی در مقابله با تحریم‌ها

البته تحریم ها ناشی از دسیسه های دشمنان است اما وظیفه دستگاه های اجرایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =