خانه / اجتماعی / ضعف مدیریتی مهمترین عامل مشکلات اقتصادی کشور است

ضعف مدیریتی مهمترین عامل مشکلات اقتصادی کشور است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مشکلات اقتصادی کشور، کمبود منابع و ثروت نیست بلکه مشکل ضعف مدیریت است.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جهاد دانشگاهی استان کردستان، علیرضا زندیان در بازدید از جهاد دانشگاهی بیجار و دیدار با جهادگران این مجموعه ضمن اشاره به ظرفیت‌های کلان جهاد دانشگاهی اظهار دلشت: ظرفیت‌های مناسبی در این نهاد وجود دارد که باید با برنامه‌ریزی‌های دقیق‌تر، مردم بیش از پیش از آن‌ بهره‌مند شوند.

وی افزود: حلقه اتصال بین جهاددانشگاهی و نهادهای اجرایی باید مستحکم باشد تا زحمات مجموعه جهاد دانشگاهی به مرحله اجرا نزدیک شود.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی نهادی فعال و پویا است، تصریح کرد: باید متناسب با نیاز شهرستان، دامنه فعالیت‌های جهاد دانشگاهی گسترش یابد.

وی بر اهمیت آموزش در بخش صنعت تاکید کرد و گفت: آموزش نیروی کار، تولید بخش صنعت را افزایش داده و با افزایش سرمایه انسانی تولید داخلی افزایش خواهد یافت.

زندیان با اشاره به اهمیت نقش مدیریت در توسعه اقتصادی کشور، عنوان کرد: مشکل اقتصاد کشور، کمبود منابع و ثروت نیست بلکه مشکل ضعف مدیریت است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بخشی از مشکلات اقتصادی فعلی کشور را ناشی از تحریم‌ها دانست و اظهار کرد: قطعاً تحریم‌ها در مشکلات اقتصادی فعلی کشور بی‌تاثیر نیست اما بخش زیادی از این مشکلات به ضعف مدیریتی بر می‌گردد. 

انتهای پیام/۴۹۱/س

شناسه خبر : 24357

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =