خانه / علمی / طب سوزنی، راه درمان همه بیماری ها

طب سوزنی، راه درمان همه بیماری ها

آژانس خبری-تحلیلی زریان؛ متخصص طب سوزنی با اشاره به اینکه افراد برای درمان درد و انواع بیماری های خاص از طب سوزنی استفاده می کنند ، افزود: طب سوزنی را می توان درمانی کامل در کنار سایر درمان ها عنوان کرد

به گزارش زریان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند؛ دکتر بهنام فر در گفتگو با خبرنگار ما تصریح کرد: از طب سوزنی می توان برای درمان بیماری به جای بعضی داروها استفاده کرد.
 
وی افزود: طب سوزنی شامل فرو کردن سوزن هایی بسیار نازک در نقاط خاصی از بدن که بیشتر برای درمان درد استفاده می شود.
 
متخصص طب سوزنی تصریح کرد: این طب به درمان سردرد از جمله میگرن ، درمان درد ناشی از آرتروز زانو و بهبود عملکرد مفصل آرتروزی ، درمان درد کمر و به کاهش درد وافزایش فعالیت بدن کمک می کند.
 
دکتر بهنام فر، با بیان اینکه طب سوزنی تأثیر جانبی بسیار کمی دارد، گفت: برای بیمارانی که بدنشان به داروهای مسکن جواب نمی دهد و همچنین کسانی که علاقه به مصرف داروهای مسکن ندارند، می تواند مفید باشد.
 
وی افزود: این عمل باید توسط متخصص طب سوزنی بر روی نقاط خاصی از بدن صورت گیرد تا هنگام داخل رفتن سوزن ،عوارض جانبی ایجاد نشود که دراکثر افراد این فشار دردآور وناراحت کننده نیست.
 
متخصص طب سوزنی همچنین یادآور شد: طب سوزنی منسوب به کشور چین و روشی است که توسط آن جریان انرژی در بدن به توازن می رسد وکانال ها ومجراهای عبور انرژی را تنظیم ومنجر به تعادل انرژی در بدن می شود.
تاريخ: ۱۳۹۴/۵/۹

شناسه خبر : 20363

این خبر رو هم ببینید

یک بانو با نگاهی از جنس توانستن/از ویلچرنشینی تا نویسندگی ۳۲ عنوان کتاب

سیده عطیه شیخ‌احمدی، بانوی سنندجی که براثر یک اتفاق از گردن به پایین قطع نخاع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 1 =