خانه / اجتماعی / طرح سوال شورای شهر سنندج از شهردار؛ عملکرد شهردار سنندج قابل قبول نیست/ پاسخ و دفاعیه شهردار، شورا را قانع نکرد

طرح سوال شورای شهر سنندج از شهردار؛ عملکرد شهردار سنندج قابل قبول نیست/ پاسخ و دفاعیه شهردار، شورا را قانع نکرد

سنندج-شورای اسلامی شهر سنندج در جلسه طرح سوال از شهردار سنندج بخشی از عملکرد وی را مورد ارزیابی قرار دادند و بیشترین سوالات در ارتباط با تخلفات مالی و بی توجهی شهردار به مصوبات شورا بود که دفاعیه و پاسخگویی شهردار سنندج اعضای شورا را قانع نکرد و مقرر شد در ادامه این مباحث جلسه دیگری برگزار شود

به گزارش خبرگزاری کردپرس شامگاه دیروز ۷ بهمن ماه جلسه پرسش اعضای شورای اسلامی شهر سنندج از مهندس کامیاب شادمان شهردار سنندج در سالن جلسات شورا با حضور خبرنگاران و نمایندگان رسانه های گروهی، تعدادی از فعالان اجتماعی و فرهنگی شهر سنندج که بیش از ۳ ساعت طول کشید برگزار شد و اعضای شورا مباحث و سوالات خود را از شهردار با ارائه مستنداتی در میان گذاشتند و شهردار نیز در مقابل سوالات و مسائل مطرح شده پاسخ داد که به صورت مختصر گزارش این جلسه بدین شرح می باشد.
طرح سوال از شهردار وظیفه قانونی است و کینه و کدورتی در میان نیست
رئیس شورای اسلامی شهر سنندج در ابتداء این جلسه با بیان بحث طرح سؤال شورا از شهردار سنندج یک وظیفه قانونی بوده و توسط بیشتر اعضاء مطرح شده است ولی با توجه به اینکه باید سؤال توسط یک عضو مطرح شود به نام یکی از اعضا ثبت شده است اظهار داشت: این طرح سوال جهت توضیح پاره ای از عملکرد شهردار بوده و با هدف شفاف سازی صورت گرفته و برخی مصوبات شورا و وعده‌های داده شده توسط شهردار به نظر طراحان سؤال عملیاتی نشده و طرح سؤال به همین دلیل بوده است.
جلال شریعتی افزود: انتظار می رود که بتوانیم از این پس نشست ها و جلسات بیشتری را با حضور خبرنگاران، معتمدین، فعالان فرهنگی و اجتماعی و خود مردم در راستای خدمات صورت گرفته به شهروندان و همچنین بیان اقدامات صورت گرفته با هدف شفاف سازی برگزار کنیم تا مردم بدانند نمایندگانشان در شورا چه اقداماتی انجام داده و می دهند.
 شریعتی تصریح کرد: مورد سؤال قرار گرفتن موهبتی است چون شخص مخاطب می‌تواند به نقاط ضعف کار خود پی ببرد و از طرفی روحیه پاسخ‌گویی مسئولان به شهروندان تقویت می‌شود.
وی با اشاره به ماده ۷۳ شرح وظایف شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: مطابق این ماده اعضای شورا می توانند به شهردار تذکر داده و از وی طرح سؤال کرده یا استیضاحش کنند که این کارها ناظر بر بعد نظارتی کار شورا است.
شریعتی اذعان داشت: با توجه به وعده‌های داده شده از طرف شهردار در زمان ارائه برنامه‌ها به شورا و اینکه اقدامات انجام شده در راستای این وعده‌ها به نظر برخی از اعضا مطلوب نبوده برخی سؤالات در حوزه‌های مختلف مطرح شده و نیت سؤال‌کنندگان شفاف سازی، پیگیری مطالبات و خواسته های مردمی و خیر است و هیچ گونه کینه دوزی و کدورت شخصی مطرح نیست و تنها خدمت به شهروندان و توسعه شهر مد نظر است.
رئیس شورای اسلامی شهر سنندج با بیان اینکه چه شهردار سنندج در سمت خود ابقا شود و چه بخواهد با نظر اعضای شورا این مسئولیت را واگذار کند نباید به فرد یا افرادی اتهام وارد شود و هرگونه تخلفی تا روشن شدن کامل آن از مراجع مرتبط نباید سبب حاشیه و مشکل برای مجموعه شورا و شهردای و شهروندان شود گفت: در جلسه طرح سؤال باید صرفاً درباره عملکرد شهردار سؤال شود و از وارد کردن اتهام به افراد پرهیز شده و از به خطر افتادن آبروی دیگر اشخاص که ممکن است با برخی مسائل مطرح شده مرتبط باشند اجتناب شود و شهردار نیز باید نسبت به سوالات مطرح شده با شفافیت کامل پاسخ دهد.
 عملکرد شهردار سنندج قابل قبول نیست/ وجود تخلفات مالی در شهرداری یک معضل جدی است
سید غریب سجادی از اعضای شورای اسلامی شهر سنندج که چند روز قبل در گفت و گو با رسانه ها از نگارش چندین صفحه سوال از شهردار خبر داده بود و در مجموع این جلسه به منظور پاسخ به سوالات وی تشکیل شده بود آغاز کننده جلسه بود که در ابتداء به بیان بخشی از دغدغه های خود پرداخت و مطرح کردن سوالات را ابهامات و دغدغه های همه اعضای شورا به عنوان نماینده مردم عنوان کرد و اظهار داشت: بیان مطالب و طرح سوالات در راستای شفاف سازی اقدامات و برنامه صورت گرفته شهردای و همچنین دفاع از حق و حقوق مردم و پیگیری مطالبات آنان می باشد چون براساس سوگندی که یاد کرده ایم و تعهدی که داریم باید جوابگوی خدا و مردم باشیم و این جلسه و دیگر جلسات هیچ قصد و غرض شخصی وجود ندارد و کینه و کدورتی هم مطرح نبوده و نیست.
سجادی افزود: محور و بحث اصلی  سوالات در ارتباط با بی تفاوتی شهردار نسبت به اجرایی کردن مصوبات شورای شهر است و به همین دلیل نیز تخلفاتی در این حوزه صورت گرفته است.
وی به تخلفات مالی در حوزه مدیران مالی شهرداری سنندج اشاره کرد و یادآور شد: بی تفاوتی های شهردار سنندج باعث شده است که متاسفانه امروز ما شاهد تخلفات مالی هستیم و این موضوع به یک معضل جدی شهرداری سنندج تبدیل شده است.
این عضو شورای اسلامی شهر سنندج ضمن انتقاد از عملکرد یک ساله شهردار گفت: توزیع اعتبارات در شهرداری سنندج عادلانه نبوده است و این روند با مصوبات شورا مغایرت دارد که سبب نگرانی و اعتراض شهروندان شده است.
سجادی به وضعیت تخلف مالی شماری از مدیران مالی شهرداری سنندج و ورود سازمان های ناظر در این حوزه اشاره کرد و اذعان داشت: شورای شهر یک سال است که از شهردار خواسته است که مدیر مالی خود را برای تائید صلاحیت به شورا معرفی کند ولی متاسفانه این مهم بنا به دلایلی انجام نشده است و امروز ما شاهد وقوع تخلف مالی در شهرداری هستیم.
وی با بیان اینکه شهردار سنندج در زمان کسب رای از اعضای شورا تعهد داد که نسبت به برنامه کاری که از خود ارائه داده است متعهد خواهد بود ولی متاسفانه با گذشت زمان مشخص شد که وی هیچ گونه تعهدی به اجرایی کردن برنامه های خود ندارد و برخی از اقدامات را بدون اطلاع شورا انجام داده است و این با قانون مغایرت دارد اظهار داشت: بر اساس گزارش های رسمی خود شهردار ۲۰۰ نفر در طول یک سال اخیر به کارگیری کرده است در حالی در گفتگو با رسانه ها از صدها نفر نیروی مازاد خبر داده بود که این وضعیت با وعده های شهردار مغایریت دارد و و باید مشخص شود که این افراد بر چه اساسی استخدام شده اند و استخدام های صورت گرفته از طرف چه کسانی به شهردار تحمیل شده اند.
سجادی افزود: شهردار در قالب برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت خود وعده های را در حوزه های فرهنگی، عمرانی، اصلاح ساختار شهرداری، توسعه متوازن شهر و … اعلام کرده بود که متاسفانه علیرغم تذکرات پی در پی اعضا وی نسبت به اجرایی کردن این برنامه ها بی تفاوت است.
وی از جابجایی مدیران در شهرداری و همچنین غیرقانونی بودن چند نفر از مدیران عامل سازمان های زیرمجموعه شهرداری نیز انتقاد کرد و گفت: شهردار باید نسبت به تغییر این افراد اقدام می کرد اما اقدامی نکرده است.
غریب سجادی به برداشت هفت میلیارد تومان از حساب شهرداری اشاره کرد و اظهار داشت: به دلیل عدم پرداخت دیون تامین اجتماعی و بر اساس حکم دستگاه قضایی هفت میلیارد تومان از حساب های شهرداری سنندج برداشت شد و این ظلم در حق مردم این شهر است که متاسفانه این اتفاق هم بی دلیل بی تدبیری ها در شهرداری سنندج روی داده است.
وی عدم توجه به زیرساخت های حوزه فرهنگی، روند کند میزان اجرایی کردن برنامه ها براساس افق توسعه مدیریت شهری، توزیع ناعادلانه اعتبارات و امکانات در سطح شهر، عدم اجرای برخی از مصوبات شورا، عدم کنترل ساخت و سازهای غیرمجاز، وجود برخی ابهامات و تخلفات صورت گرفته در حوزه املاک و عدم عمل به مفاد قرارداد منعقده میان شهرداری و شرکت خدماتی امید جوان را از جمله ابهامات و دغدغه های خود و دیگر اعضای شورا ذکر کرد و گفت: متاسفانه علیرغم پیگیری های مختلف تاکنون شهرداری در خصوص شفاف سازی در این بخش ها اقدامی نکرده است که این مهم سبب شده از عملکرد وی راضی نباشیم.
شهردار سنندج در عرصه فرهنگی ضعیف عمل کرده است/ روش مدیریتی شهرداری سنندج مدیریت «کبوتران حرم» است
یکی دیگر از اعضای شورا که نسبت به عملکرد شهردار ناراضی بود سید بهاالدین حسینی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر سنندج بود که به محور سوالات فرهنگی اشاره کرد اظهار داشت:  شهرداری نسبت به اجرایی کردن مصوبات شورا بی تفاوت بوده است و ۲۳ برنامه که پیشنهاد شده است اجرایی نشده است.
حسینی ضمن انتقاد از نحوه هزینه کرد بودجه ها و اعتبارات فرهنگی توسط شهردای افزود: در گزارش شهرداری سنندج خرید گچ، سیمان، کاغذ، صرف شام و غذا و پرداخت هزینه تبریکات به اشخاص در نشریات و تعمیر منزل برخی افراد و … به عنوان هزینه فرهنگی قید شده و این هزینه کردن اعتبارات فرهنگی نیز در نوع خود واقعا جالب توجه و مایه تاسف است.
وی با اشاره به اهتمام اعضای شورای اسلامی شهر سنندج در خصوص توجه به فعالیت های فرهنگی، عنوان کرد: در اولین اقدام شورای شهر سنندج اعتبار پنج میلیارد تومانی را برای بخش فرهنگ تصویب کرد که البته شهرداری در خصوص برنامه ریزی برای هزینه این اعتبار اقدامی قابل توجه انجام نداده است.
حسینی با اشاره به اینکه شهردار به مصوبات و برنامه های اعلام شده اعضای شورای در حوزه فرهنگ بی تفاوت بوده است، گفت: در ابتدا قرار بود که یک میلیارد تومان از این اعتبار هزینه و چهار میلیارد دیگر نیز در حوزه زیرساخت هزینه شود که امروز مشخص نیست که سرنوشت این اعتبار به کجا کشیده شده است.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر سنندج با بیان اینکه در حالی که از سنندج به عنوان شهری فرهنگی یاد می شود که متاسفانه این شهر هیچ زیرساختی در این بخش ندارد و تنها این عنوان را یدک می کشد گفت: با وجود ده ها شخصیت فرهنگی و هنری در سنندج با توانایی و قابلیت های بالا متاسفانه نحوه انتخاب معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار سنندج جای انتقاد دارد  کسانی که برای دیگر ادارات کار می کنند از شهرداری حقوق می گیرند و شورای شهر از سال گذشته تصویب سازمان فرهنگی و هنری شهرداری را تصویب کرده بود که متاسفانه تاکنون شهردار هیچ گونه اقدامی در این خصوص اجرایی نکرده است که لازم بود شهردار بر وعده های خود باید می بود و به قول هایی که برای حوزه فرهنگی داده است وفا کند.
حسینی از روش مدیریتی موسوم به «کبوتران حرم» که در شهرداری سنندج پیاده می شود نیز انتقاد کرد و گفت: در این روش مدیریتی، مدیر جدید وارد چرخه مدیریتی نمی شود بلکه مدیران فعلی تنها جابجا می شوند که این مورد در ارتباط با شهرداری سنندج مصداق دارد و همواره شاهد جابجایی مدیران در شهرداری هستیم.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر سنندج گفت: اتفاقاتی فرهنگی طی یک سال اخیر توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر صورت گرفته است ولی آنچه انجام شده کافی نیست چرا که ما به مردم قول داده بودیم که تحول خوبی را در حوزه فرهنگ عملیاتی می کنیم اما ضعیف عمل شده است.
 
 ضرب و شتم دستفروشان توسط ماموران شهرداری سنندج
نایب رئیس شورای اسلامی شهر سنندج نیز در این نشست طی سخنانی اظهار داشت: اساسی ترین و مهمترین موضوعی که سبب شده ما وارد شورای شهر شویم خدمت به مردم و توسعه شهر بوده که براساس این اصل باید بکوشیم ضمن کسب رضای خداوند، رضایت مندی شهروندان را نیز با اقدمات صحیح فراهم کنیم چون ما نماینده آنان بوده و به آنان قول داده ایم که خدمت رسانی خواهیم کرد.
وفا اصلانی افزود: یکی از وظایف اصلی و مهم شورا نظارت بر عمکلرد شهرداری است که باید این مهم توقیت شود و با کنترل و بررسی مشکلات شناسایی و برای آنها راهکار ارائه شود که طرح سوال از شهردار شناسایی کمبودها و همچنین کم توجهی وی به مطالبات شورا که مطالبات مردمی است می باشد.
اصلانی همچنین از ضرب و شتم دستفروشان توسط ماموران اجرائیات شهرداری سنندج به شدت انتقاد کرد و گفت: از یک سو بیکاری در سنندج بیداد می کند و از سوی دیگر ماموران اجرائیات شهرداری با دستفروشان گلاویز می شوند و آنان را مورد ضرب و شتم قرار می دهند که این قابل قبول نیست و نشان از عدم مدیریت شهردار است.
وی همچنین سؤالی از شهردار سنندج در رابطه با نحوه استخدام پرسنل شهرداری مطرح کرد و افزود: بسیاری از افرادی که براستی شایستگی و توان استخدام در شهرداری را دارند نمی توانند برای یافتن شغل به این اداره مراجعه کنند در حالیکه افراد زیادی بدون هیچگونه آزمون و مصاحبه ای به این اداره ورود پیدا کرده و مشغول کار هستند که پاشخگویی و شفاف سازی کامل باید صورت بگیرد.
این عضو شورا با یادآوری و تایید اخراج فامیل ها و اقوام اعضای شورا از شهرداری، گفت: دوران آزمون و خطا گذشته و شهرداری باید نیروهای متخصص و صلاحیت دار استخدام کند و فیلتری برای جذب نیرو بگذارد و شهردار سنندج باید تمام افرادی را که در مدت فعالیتش در این سمت جذب شهرداری شده اند، اخراج کند که فامیل ها و اقوام اعضای شورا باید در اولویت باشد.
تغییر کاربری غیرقانونی چندین هزار متر مربع زمین در سنندج
در ادامه این نشست فردین زمان دیگر عضو شورای اسلامی شهر سنندج به تغییر کاربری های صورت گرفته اشاره کرد و اظهار داشت: در طول یک سال اخیر بالغ بر ۲۷ هزار متر مربع زمین در شهر سنندج و بدون مصوبه شورای اسلامی تغییر کاربری داده شده است.
زمانی با اشاره به این تخلف صورت گرفته عنوان کرد: متاسفانه شهرداری بدون توجه به تذکرات صورت گرفته این میزان زمین را تغییر کاربردی داده است و این تخلف در حالی است که شورا به صراحت مخالف این موضوع بوده است.
 ماشالله رضایی دیگر عضو شورا نیز هم گفت: تمام ۱۳ عضو شورا مخالف تخلف در شهرداری هستیم و معتقدیم باید با متخلفان با قاطعیت برخورد شود.
رضایی افزود: هرگونه تخلفی در شهرداری توسط شهردار، معاونین وی، شهرداران نواحی، کارمندان، شرکت های وابسته و هرکسی در هر سمت و عنوانی که باشد توسط شورا با او برخورد خواهد شد اما باید این تخلفات توسط سازمان های مرتبط بررسی و تایید شوند.
اسعد فتاحی عضو دیگر شورا هم خواستار توجه بیشتر به مناطق منفصل شهری شد و گفت: میزان اعتباری که برای این مناطق در نظر گرفته بودیم هزینه نشده است و شهردار باید پاسخگوی چرایی عدم هزینه کردن این اعتبارات در مناطق منفصل شهری باشد.
سید انور رشیدی دیگر عضو شورا بر حفظ آبروی افراد در مباحث مطرح شده تاکید کرد و از رسانه ها خواست در نگارش متون خود رعایت حال افراد را بکنند و تا زمانی که جرم کسی ثابت نشده آن را رسانه ای نکنند.
وی همچنین به شهردار سنندج پیشنهاد داد با توجه به اینکه شهرداری نیروی مازاد دارد اقوام و فامیل اعضای شورا را که در شهرداری استخدام شده اند از کار اخراج کند که این پیشنهاد رشیدی مورد تاکید و تایید سایر اعضای شورا قرار گرفت.
سید کمال حسینی رییس کمیسیون سرمایه گذاری شورا نیز با اشاره به اینکه تخصص اصلی او سرمایه گذاری است، گفت: سرمایه گذاری پروسه ای زمان بر است و باتوجه به اینکه شهر بی پولی داریم باید راهکاری برای جذب سرمایه اتخاذ کنیم.
فرزاد هلالی عضو دیگر شورای شهر سنندج نیز سوال را حق اعضای شورا و منجر به پویایی شهردار و مجموعه شهرداری دانست و گفت: تخلفاتی که در شهرداری سنندج رخ داده اکنون توسط دستگاه های نظارتی مورد بررسی قرار گیرد و باید با متخلفان برخورد شود.
هلالی تاکید کرد اگر این تخلفات به صورت باندی اتفاق افتاده و پول بیت المال حیف و میل شده باید برخورد قاطعی با متخلفان صورت گیرد.
شهرداری سنندج یک سیستم بیمار است/ با متخلفان هیچ کوتاهی نشده و برای جلوگیری از تخلف نیز کمیته انضباطی تشکیل شده است
کامیاب شادمان شهردار سنندج نیز در این جلسه طرح سوال از عملکرد ۱۳ ماه خود دفاع کرد و به سوالات و بیانات مطرح شد اعضا پاسخ داد.
شادمان با بیان اینکه از اینکه در جلسه ای چالشی به منظور تنویر افکار عمومی شرکت کرده ام خوشحالم و معتقدم سوالات مطرح شده درست و منطقی است و به مصوبات و تصمیمات اعضای شورا احترام می گذارم.
وی با بیان اینکه تلاش کردم تغییرات اساسی در این مدت به وجود بیاورم، گفت: ایرادات احتمالی در کار ما وجود داشته و دارد که به طور قطع عمدی نبوده است.
شهردار سنندج با بیان اینکه برنامه‌های اعلامی من برای یک دوره مدیریت ۴ سال بوده است، تصریح کرد: تا امروز باید ۳۰ تا ۳۵ درصد از این برنامه‌ها محقق می‌شد که می‌توان گفت حتی از این عدد نیز فراتر رفته‌ایم.
وی با اشاره به اینکه ۳۰ آذرماه سال ۹۲ از سوی وزیر کشور حکم شهرداری گرفتم، افزود: در این مدت سعی کردم تغییرات اساسی و ساختاری در شهرداری ایجاد کنم و مدعی نیستم که کارم بی ایراد است اما اگر ایرادی هم دارم عمدی نبوده است
شهردار سنندج در مورد احداث فرهنگسرا توسط شهرداری، گفت: ۵۰ میلیارد ریال بودجه فرهنگی توسط شورا تصویب شد که مقرر شد ۱۰ میلیارد ریال برای اجرای برنامه های فرهنگی و ۴۰ میلیارد ریال نیز برای ایجاد زیرساخت های فرهنگی از جمله احداث فرهنگسرا هزینه شود که زمینی برای ایجاد فرهنگسرا تملک شده و از یک ماه پیش نیز عملیات اجرایی آن آغاز شده است.
شادمان تصریح کرد: شهرداری بیمار است و مشکلاتی زیادی داشت و من یک سیستم سالم را تحویل نگرفتم ولی معتقدم که اقدامات خوبی طی یک سال اخیر صورت گرفته است.
وی گفت: در حوزه فرهنگی، اصلاح ساختار شهرداری در بخش ساماندهی نیروی انسانی، به کارگیری مدیران توانمند در حوزه های مختلف و مکانیزه کردن فعالیت ها اقدامات خوبی صورت گرفته و این روند نیز همچنان ادامه خواهد داشت.
او در مورد جابجایی مسوولان شهرداری نیز گفت: شش نفر از کارشناسان بخش های مختلف را به عنوان مدیر منصوب کرده ام که قبلا سمتی نداشته اند.
وی در مورد عدم تغییر مدیران عامل سازمان های زیرمجموعه شهرداری نیز گفت: این مدیران براساس حکم و برای مدت زمان مشخصی منصوب شده اند و برای تغییر آنها باید منتظر ماند تا طول زمان مدیریتی آنها به پایان برسد.
وی به مشکلات مناطق منفصل شهری نیز اشاره کرد و گفت: منطقه نایسر با ۷۰ هزار نفر جمعیت مشکلات اساسی در حوزه زیرساختی مانند آب و فاضلاب دارد و سرعت رشد جمعیت نایسر به حدی زیاد است که شهرداری به پای آن نمی رسد.
وی همچنین گفت: در برخورد با متخلفان در مجموعه شهرداری هیچ کوتاهی نکردم و برای جلوگیری از تخلف نیز کمیته انضباطی تشکیل داده ام.
وی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در حوزه فرهنگی عنوان کرد: برای اولین بار معاونت فرهنگی شهرداری احیا شد و مستندات لازم برای تاسیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری نیز در اختیار وزارت کشور قرار گرفته است که متاسفانه تاکنون با تاسیس این سازمان موافقت نشده است.
شهردار سنندج با اشاره به تلاش شهرداری در راستای برخورد با تخلف های مالی افزود: ما در حوزه برخورد با افراد متخلف در حوزه مالی خوبی پیش رفته ایم، افرادی نیز در این زمینه شناسایی شده اند که خوشبختانه سیستم در این زمینه مشکلی ندارد و تنها افرادی تخلف کرده اند که باید با آنها برخورد شود.
شهرداری سنندج با اشاره به اینکه ۳۰ درصد از تعهدات صورت گرفته اجرایی و عملیاتی شده است، گفت: شهرداری واقعا با مشکلات متعددی مواجه است ولی در همین یک سال اخیر نیز قدم هیا مثبتی در راستای رفع این معضلات برداشته شده است.
او ضمن دفاع از جابجایی های صورت گرفته در حوزه نیروی انسانی و مدیران شهرداری سنندج یادآور شد: به کارگیری نیروهای جوان به عنوان مدیر و معاون در شهرداری سنندج و همچنین تلاش در راستای ارتقائو جایگاه شغلی پرسنل شهرداری از جمله اقدامات این حوزه به شمار می رود.
شادمان در مورد موضوع غیرقانونی بودن فعالیت مدیران پنج سازمان زیر مجموعه شهرداری سنندج گفت: فعالیت مدیران سازمان های زیرمجموعه مدت زمان دارد و این مسئله باید در شورای سازمان بررسی  شود.
برخی از اعضای شورای اسلامی شهر سنندج از پاسخ های شهردار قانع نشدند و مقرر شد در جلسه ای دیگر این موارد به صورت شفاف تر و صریح تر توسط شهردار بیان شود و جلسه بیش از سه ساعت طول کشید و قرار است که ادامه این موضوع در نشست بعدی شهردار و اعضای شورا مطرح شود.
 
 
کد مطلب: ۷۸۰۰۶  |  تاريخ: ۱۳۹۳/۱۱/۸  |  ساعت: ۱۶ : ۴۰

شناسه خبر : 8077

این خبر رو هم ببینید

نقش موثر زنان در هشت سال دفاع مقدس/ کامران کرمی

چکیده: تاریخ‌ معاصر ایران ‌شاهد گویایی ‌بر حضور همه‌جانبه ‌و فعالانه ‌زنان ‌مسلمان ‌ایرانی ‌در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 12 =