خانه / دینی / عضو شورای برنامه ‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت: کمک به تحقق گام دوم انقلاب حرکت در مسیر تمدن اسلامی است

عضو شورای برنامه ‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت: کمک به تحقق گام دوم انقلاب حرکت در مسیر تمدن اسلامی است

سنندج – عضو شورای برنامه ‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: کمک به تحقق گام دوم انقلاب حرکت در مسیر رهبر انقلاب، نظام و تمدن اسلامی است و باید این امر مهم سرلوحه کار تمام مسئولان قرار گیرد.


روابط عمومی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا محمدامین راستی با اشاره به بیانه مقام معظم رهبری و رسالت اقشار مردم در این راستا اظهارداشت: بیانیه گام دوم انقلاب برای پیشرفت کشور تدوین شده است.

وی افزود: تبعیت از منویات مقام معظم رهبری و تلاش در راستای عملیاتی و تحقق بخشیدن به آن امری ضروری است و همه در هر جایگاهی باید در این زمینه تلاش و جدیت داشته باشند.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با تاکید بر اینکه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب موجب حل تمام مشکلات کشور و مردم می‌شود، ادامه داد: همه مردم و جوانان این امر مهم را در دستور کار خود قرار داده و در مسیر تحقق آن تلاش کنند.

ماموستا راستی یادآور شد: ملت ایران همواره ثابت کرده‌اند به فرمایشات رهبری عمل می‌کنند و اگر مسئولان نیز به منویات معظم له لبیک بگویند، مشکلات مردم حل خواهد شد.

وی با اشاره به نگاه ویژه مقام معظم رهبری به جوانان در قالب این بیانیه، بیان کرد: مسئولان باید شرایط حضور و بسترهای لازم برای بهره گیری از توان و ظرفیت نسل جوان، مؤمن، آگاه و انقلابی را فراهم کنند چرا که این مهم یکی از راه‌های تحقق رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب است.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، گفت: با وجود تمام کینه توزی های دشمنان انقلاب ایران اسلامی امروز در اوج قدرت و بالندگی قرار گرفته و باید با بهره گیری از تجربیات گذشته زمینه اقتدار هر چه بیشتر کشور را در عرصه‌های مختلف فراهم سازیم.

شناسه خبر : 22706

این خبر رو هم ببینید

۲۷۸ داوطلب در کردستان جهت انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند

رئیس ستاد انتخابات کردستان ساعتی پس از پایان یافتن مهلت ثبت نام داوطلبان اظهار داشت: تعداد 278 نفر واجد شرایط در حوزه های انتخابیه استان، جهت شرکت در انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =