خانه / سیاسی / علوی در جمع خبرنگاران: مساله دوتابعیتی ها در حد رسانه ای شدن نبود

علوی در جمع خبرنگاران: مساله دوتابعیتی ها در حد رسانه ای شدن نبود

وزیر اطلاعات گفت: مسئله دوتابعیتی ها را می شد با همکاری دستگاه های مربوط حل و فصل شود، موضوع در حد و اندازه رسانه ای شدن نبود.

محمود علوی وزیر اطلاعات ظهر امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به احتمال حضورش در کابینه آتی گفت: ما سرباز هستیم، سرباز همیشه آماده خدمت است و منتظر است تا او را به خدمت بگیرند.
وی با اشاره به اینکه مهمترین مسئله برای وزارت اطلاعات، امنیت است تصریح کرد: وزارت اطلاعات رسالت خود را در دنیایی که پر از ناامنی بوده انجام داده و امنیت را حفظ کرده است.  
وزیر اطلاعات درباره مسئله دو تابعیتی ها گفت: این مسئله را می شد با همکاری دستگاه های مربوط حل و فصل کرد، موضوع در حد و اندازه رسانه ای شدن نبود.
علوی درباره اولویت های این وزارتخانه در ۴ سال آینده گفت: بدون شک مهتمرین مسئله برای وزارت، امنیت است در برابر چالش آفرینی دشمنان انقلاب، وزارت اطلاعات باید بتواند با کمترین هزینه چالش ها را پیش بینی و مدیریت کند؛ ضمن اینکه از آسیب زدن این چالش ها به کشور جلوگیری کند.
وی افزود: تا به امروز مجموعه امنیتی کشور که در راس آن وزارت اطلاعات قرار دارد و مادر اطلاعات کشور از لحاظ قانونی به شمار می رود این رسالت را به خوبی انجام داده است.
شناسهٔ خبر: ۴۰۲۹۰۲۱

شناسه خبر : 11551

این خبر رو هم ببینید

بیانیه رهبر انقلاب اسلامی در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص): بهانه آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ کاملاً مردود و عوام‌فریبانه است

حضرت آیت‌الله‌خامنه‌ای در بیانیه‌ای، اهانت اخیر یک نشریه فرانسوی به ساحت نورانی پیامبر اعظم صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌و‌سلّم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =