خانه / سیاسی / علوی در جمع خبرنگاران: گرین کارت منع قانونی ندارد/دیگر در این باره صحبت نمی کنم

علوی در جمع خبرنگاران: گرین کارت منع قانونی ندارد/دیگر در این باره صحبت نمی کنم

وزیر اطلاعات با بیان اینکه گرین کارت، تابعیت محسوب نمی شود، گفت: ما به عنوان دستگاه اطلاعاتی روی گرین کارت هم حساس هستیم اما این حساسیت با بحث منع قانونی متفاوت است.

محمود علوی وزیر اطلاعات در حاشیه جلسه امروز هیات دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا گزارش لیست ۵۳ نفره مدیران دو تابعیتی  به قوه قضاییه ارسال شده است، گفت: این موضوع در دست بررسی است و هر زمان که مشخص شود ما به دستگاه قضایی اعلام می کنیم و وارد بحث های رسانه ای بی خاصیت و مضر این موضوعات که به اعتماد عمومی ضرر می زند، نمی شویم.
علوی با بیا اینکه این آخرین صحبتی است که در مورد مدیران دو تابعیتی می کنم، گفت: این گونه موضوعات  هیچ گونه فایده ای برای جامعه و کشور ندارد و نتیجه آن سوزاندن اعتماد مردم است.
وی ادامه داد: اکثر افرادی که در این لیست ۵۳ نفره هستند اقامت در کشورهای خارجی دارند نه تابعیت خارجی و به فردی که اقامت در کشوری دارد دو تابعیتی گفته نمی شود.
وزیر اطلاعات تاکید کرد: گرین کارت تابعیت محسوب نمی شود، ما به عنوان دستگاه اطلاعاتی روی آن حساسیت به خرج می دهیم اما بحث حساسیت اطلاعاتی با بحث منع قانونی متفاوت است.

شناسهٔ خبر: ۳۹۶۸۹۴۷ – چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۱۳:۲۳

شناسه خبر : 11821

این خبر رو هم ببینید

مبارزه با فساد در کردستان در انتظار تحرک جدی تر

یکی از اولین سفرهای استانی، آیت الله رییسی، رییس دستگاه قضا در بدو انتصاب به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =