خانه / سیاسی / عوامل تاثیرگذار در سلامت جسمی و روحی مردم تقویت شود

عوامل تاثیرگذار در سلامت جسمی و روحی مردم تقویت شود

سنندج- استاندار کردستان گفت: عوامل تاثیرگذار در سلامت جسمی و روحی آحاد جامعه باید تقویت شود.


بهمن مرادنیا امروز دوشنبه در نخستین مجمع سلامت استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزارشد، گفت: یکی از مسائل حائز اهمیت این است که چه چیزی باعث شده جامعه امروز ما با مشکلات و بیماری های جسمی و روحی روبه رو شده است.

وی با اشاره به اینکه همه ما در شرایط پیش آمده مقصر هستیم، عنوان کرد: بی شک هرکسی در هر جایگاهی هست وظیفه خود را به خوبی انجام نداده است که امروز با این میزان مشکل روحی و جسمی در جامعه مواجه هستیم.

وی بر حرکت در راستای حل مشکلات جامعه تاکید کرد و افزود: دستگاه های دولتی وظایفی برای انها تعریف شده و اگر با انسجام و همدلی و اتحاد کارکنند نتایج خوبی حاصل خواهد شد.

استاندار کردستان ادامه داد: اگر پرداختن به همه مسائل را به بیانیه، جلسه و نشست خلاصه کنیم نه تنها حل نخواهد شد بلکه تشدید هم خواهدشد.

مرادنیا بیان کرد: لااقل اجازه تشدید مشکلات و معضلات جامعه را با کار و فعالیت و همکاری با یکدیگر ندهیم.

وی بر تقویت برنامه های ورزشی در استان تاکید کرد و افزود: عوامل تاثیرگذار در سلامت جسمی و روحی را باید تقویت کنیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از دستگاه های تاثیرگذار در این‌حوزه صداوسیما است ، گفت: صداوسیما در بحث آموزش و اطلاع رسانی و خبر بخش مهم و حساسی است و باید در چنین جلساتی حضور داشته باشند.

شناسه خبر : 21443

این خبر رو هم ببینید

داوطلبان کردستان در انتخابات مجلس یازدهم ۳۰ درصد افزایش یافت

سنندج - ایرنا - رئیس ستاد انتخابات کردستان گفت: تعداد داوطلبان ثبت نام کننده برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان نسبت به دوره قبل (مجلس دهم) در مجموع ۳۰.۵۲ درصد افزایش داشته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 19 =