خانه / سیاسی / عوامل تاثیرگذار در سلامت جسمی و روحی مردم تقویت شود

عوامل تاثیرگذار در سلامت جسمی و روحی مردم تقویت شود

سنندج- استاندار کردستان گفت: عوامل تاثیرگذار در سلامت جسمی و روحی آحاد جامعه باید تقویت شود.


بهمن مرادنیا امروز دوشنبه در نخستین مجمع سلامت استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزارشد، گفت: یکی از مسائل حائز اهمیت این است که چه چیزی باعث شده جامعه امروز ما با مشکلات و بیماری های جسمی و روحی روبه رو شده است.

وی با اشاره به اینکه همه ما در شرایط پیش آمده مقصر هستیم، عنوان کرد: بی شک هرکسی در هر جایگاهی هست وظیفه خود را به خوبی انجام نداده است که امروز با این میزان مشکل روحی و جسمی در جامعه مواجه هستیم.

وی بر حرکت در راستای حل مشکلات جامعه تاکید کرد و افزود: دستگاه های دولتی وظایفی برای انها تعریف شده و اگر با انسجام و همدلی و اتحاد کارکنند نتایج خوبی حاصل خواهد شد.

استاندار کردستان ادامه داد: اگر پرداختن به همه مسائل را به بیانیه، جلسه و نشست خلاصه کنیم نه تنها حل نخواهد شد بلکه تشدید هم خواهدشد.

مرادنیا بیان کرد: لااقل اجازه تشدید مشکلات و معضلات جامعه را با کار و فعالیت و همکاری با یکدیگر ندهیم.

وی بر تقویت برنامه های ورزشی در استان تاکید کرد و افزود: عوامل تاثیرگذار در سلامت جسمی و روحی را باید تقویت کنیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از دستگاه های تاثیرگذار در این‌حوزه صداوسیما است ، گفت: صداوسیما در بحث آموزش و اطلاع رسانی و خبر بخش مهم و حساسی است و باید در چنین جلساتی حضور داشته باشند.

شناسه خبر : 21443

این خبر رو هم ببینید

بیانیه رهبر انقلاب اسلامی در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص): بهانه آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ کاملاً مردود و عوام‌فریبانه است

حضرت آیت‌الله‌خامنه‌ای در بیانیه‌ای، اهانت اخیر یک نشریه فرانسوی به ساحت نورانی پیامبر اعظم صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌و‌سلّم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − یک =