خانه / ورزشی / غلبه بانوان بسکتبالیست سنندجی بر تیم ذوب آهن اصفهان

غلبه بانوان بسکتبالیست سنندجی بر تیم ذوب آهن اصفهان

بسکتبالیست‌های بانوی تیم شهرداری سنندج در یک بازی حساس و نفس گیر در رقابت‌های سوپرلیگ ایران برابر ذوب‌آهن اصفهان به پیروزی دست یافتند.

به گزارش نوای آبیدر، تیم بسکتبال بانوان شهرداری سنندج در ادامه مرحله حذفی مسابقات سوپر لیگ کشور به یک پیروزی با ارزش دست یافت.
تیم شهرداری سنندج در دور مقدماتی مسابقات سوپر لیگ توانست جواز حضور در مرحله حذفی را کسب کند و در آغاز این مرحله از مسابقات به مصاف تیم ذوب‌آهن اصفهان رفت.
در دیدار نخست دو تیم، ذوب‌آهن اصفهان با نتیجه ۷۲ بر ۵۱ تیم بسکتبال بانوان شهرداری سنندج را مغلوب کرد، افزود که در دیدار دوم شهرداری سنندج موفق شد با ارائه یک بازی خوب توانست برابر این تیم با حساب ۵۲ بر ۵۰ به برتری دست یابد.
نماینده بسکتبال کردستان و اصفهان در دیدار سوم خود برای تعیین تیم‌ راه‌یافته به مرحله نیمه نهایی در یک بازی بسیار حساس و سرنوشت‌ساز در مقابل هم قرار می گیرند.
مسابقات سوپرلیگ بانوان ایران در دو گروه الف و ب برگزار می‌شود و تیم‌های صعودکننده از هر گروه، مسیر خود را برای قهرمانی هموار خواهند کرد.
در گروه اول رقابت‌های سوپرلیگ بانوان ایران، تیم‌های آرارات تهران، کوشاسپهر سبلان، شرکت ملی گاز، طائرپور تهران، کیاگالری، شهرداری سنندج، ذوب‌آهن اصفهان و هیئت بسکتبال خراسان رضوی حضور دارند.
تیم های سما، وحدت و ستایش تهران، گلستان، بال شیراز، شهرداری تبریز، باژوند بوشهر و برق جدید فارس نیز در گروه دوم مسابقات را تشکیل می دهند.یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ / ۰۸:۰۲کد خبر : 2914برای عضو شدن به کانال تلگرام کردنور کلیک نمایید

شناسه خبر : 10823

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =