خانه / اجتماعی / فرزندی که در اشنویه مادرش را به جرم خیانت کُشت

فرزندی که در اشنویه مادرش را به جرم خیانت کُشت

این قتل ساعت هشت صبح سه شنبه در منطقه ی سید آباد شهرستان اشنویه رخ داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بـوکان نـیوز ؛ بگفته افراد مطلع و نزدیکان این خانواده ، « م . ا » پنجاه ساله ، مادر چهار فرزند ، از مدتها قبل مشکوک به داشتن رابطه پنهانی با مردی به نام « ق . ع » چهل و هشت ساله و یکی از مشاوران املاک در اشنویه بود.
« ق . ع » هم دارای همسر و سه فرزند پسر بود.
نزدیکان خانواده مقتول اظهار داشته اند که « ر . ا » برادر مقتول بارها به خواهرش هشدار داده بود که به رابطه اش با این مرد پایان دهد ولی مقتول ، هر بار این رابطه را انکار می کرد.
برادر مقتول نیز پس از انکارهای پی در پی خواهرش ، داستان را با دو خواهرزاده اش در میان گذاشته و از آنان خواسته بود که مادرشان را زیر نظر بگیرند.
بعد از مدتی ، روز سه شنبه ، یکی از پسران مقتول به نام « ا.م » با دایی خود تماس گرفته و وی را از حضور مادرش در خانه ای خالی در نزدیکی محل سکونتشان که قبلاً کلید آن خانه توسط « ق . ع » به مادرش داده شده ، مطلع می کند.
پس از آن برادر مقتول با خواهر زاده اش وارد خانه شده و با دیدن آن دو نفر در خانه ، اقدام به ضرب و شتم « ق . ع » کرده و پسر مقتول نیز با سه ضربه ی چاقو به گردن مادرش به شدت وی را مجروح می کند.
پس از اطلاع دادن به نیروی انتظامی و حضور مأموران در محل ، « ا .ا » نجاه و هشت ساله ، شوهر مقتول با بیان اینکه هیچ گونه شکایتی از « ق . ع » ندارد ، خواستار رفتن وی از محل و بازگشت به خانه اش می شود.
خانم « م . ا » بعد از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات ، جان خود را از دست می دهد که بدون برگزاری هیچ مجلس ختمی ، جنازه وی را در زادگاهش ، روستای گوندویلا ، به خاک می سپارند.
« ق . ع » هم بلافاصله متواری شده و خانواده اش نیز از وضعیت وی اظهار بی اطلاعی می کنند.
گفتنی است « ا .ا » همسر مقتول ، مخارج زندگیش را به همراه دو پسرش با فروش میوه و سبزی تأمین می کند.

شناسه خبر : 7387

این خبر رو هم ببینید

رهبر انقلاب: مجلس و دولت اختلاف‌نظر امروزشان را حل کنند که نشان‌دهنده دوصدایی نباشد

حضرت آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند: مجلس و دولت اختلاف‌نظر امروزشان را حل کنند که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 13 =