خانه / اجتماعی / فرسودگی دستگاه‌های برفروبی مانع خدمات‌رسانی مطلوب است  

فرسودگی دستگاه‌های برفروبی مانع خدمات‌رسانی مطلوب است  

رئیس اداره راه و شهرسازی دهگلان گفت: فرسودگی دستگاه‌های برفروبی این اداره موجب عدم خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان می‌شود.
 

محمود قبادی اظهار داشت: راه و شهرسازی مانع از مسدودشدن راه‌های روستایی در حوزه شهرستان دهگلان می‌شود و در صورت مسدود شدن هم در کمترین زمان باز خواهد شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی دهگلان تصریح کرد: فعالیت این اداره در زمینه برفروبی در ۱۱۰ روستا بوده است تا جایی که جاده روستای چشمه‌دراز با ۲ خانوار هم برفروبی شده‌ است.
به گفته قبادی، علی‌رغم کمبود اعتبار و نیرو، فرسودگی دستگاه‌ها و مشکلات فراوان دیگر، تلاش می‌شود هیچ کدام از جاده‌های روستایی شهرستان مسدود نشوند.
وی خاطرنشان کرد: با دستگاه‌های فرسوده این اداره عملیات برفروبی محورهای بین شهری و روستاها را انجام داده‌ایم.
رئیس اداره راه و شهرسازی دهگلان گفت: در صورت تخصیص اعتبار و توجه مسئولین به این مهم، اداره را در زمینه ماشین‌آلات تجهیز خواهیم کرد و مانع از بروز مشکلات در آینده خواهیم شد.
این مسئول با بیان اینکه ماشین‌آلات برفروبی را نباید در  بخش‌های مختلف بکار گرفت، خاطرنشان کرد: این مسئله موجب فرسوده‌شدن ماشین‌آلات و عدم خدمات‌رسانی مطلوب در برفروبی است.
به گفته قبادی، تجهیزات برفروبی باید پس از ۱۵ سال بهینه‌سازی شوند در صورتی که دستگاه‌های اداره راه و شهرسازی دهگلان ۳۵ سال است که کار می‌کنند و این خود موجب بهره‌وری بیشتر می‌شود.
قبادی متذکر شد: سامانه ۱۴۱ به طور شبانه روزی آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و ارائه اطلاعات راه‌های سطح شهرستان در اختیار شهروندان دهگلانی است.
وی در پایان اذعان داشت: توصیه می‌شود شهروندان قبل از سفر برای اطلاع از وضعیت جاده‌های این شهرستان با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند.

شناسه خبر : 9879

این خبر رو هم ببینید

ابراز همدردی فرمانده سپاه کردستان با خانواده کولبران جانباخته مریوانی

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سردار سیدصادق حسینی با صدور پیامی جانباختن دو برادر کولبر، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =