خانه / سیاسی / فرماندار سقز: اقتصاد مقاومتی از اولویت های اصلی فرمانداری سقز است

فرماندار سقز: اقتصاد مقاومتی از اولویت های اصلی فرمانداری سقز است

سنندج- معاون استاندار کردستان و فرماندار ویژه سقز گفت:بحث های اقتصاد مقاومتی، نشاط اجتماعی و تکریم ارباب رجوع از اولویت های اصلی فرمانداری و بخشدارها این شهرستان است.

به گزارش خبرنگار مهر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری سقز، علی اکبر ورمقانی در نشست مشورتی بخشداران و معاونان افزود:باید در کنار وظایف ذاتی و روزمره این سه وظیفه پررنگ تر دیده شود.
وی با بیان اینکه بحث نشاط اجتماعی ارتباط مستقیم با کاهش آسیب های اجتماعی دارد اضافه کرد:اجرای برنامه های فرهنگی وهنری در روستاها، مراکز بخش و شهرهای سقز وصاحب باید در دستور کار ادارات متولی باشد.
وی پیرامون اقتصاد مقاومتی از بخشداران و معاون برنامه ریزی فرمانداری نیز خواست تا بر اساس ظرفیت هر روستا و برنامه روستا گردی پیرامون بحث های کشاورزی، صنایع تبدیلی، گردشگری نقشه راه را تدوین کنند و برنامه ریزی لازم داشته باشند.
ورمقانی تصریح کرد:شوراهای اسلامی روستا، ظرفیت ارزشمندی است که باید در تمام برنامه ریزی های روستا دخیل و مورد توجه واقع و از آنها اظهار نظر گرفته شود.
فرماندار سقز، با اشاره به اهمیت سرمایه اجتماعی تصریح کرد:استفاده از توان و نفوذ ظرفیت انجمن مردم نهاد برای رفع مشکلات مردم نیز نباید فراموش شود.
وی ادامه داد:امروز آسیب هایی از جمله طلاق، اعتیاد و خودکشی دامن گیر مردم است که باید با تدبیر و ارائه راهکار در راستای کاهش آن تلاش کرد.

شناسهٔ خبر: ۳۶۷۲۸۳۱ – سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ – ۱۰:۰۵
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 13181

این خبر رو هم ببینید

مبارزه با فساد در کردستان در انتظار تحرک جدی تر

یکی از اولین سفرهای استانی، آیت الله رییسی، رییس دستگاه قضا در بدو انتصاب به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =