خانه / اجتماعی / فرمانده سپاه کردستان : پاسداران استان کردستان هیچ وقت بازنشسته نمی‌شوند .

فرمانده سپاه کردستان : پاسداران استان کردستان هیچ وقت بازنشسته نمی‌شوند .

فرمانده سپاه کردستان گفت: پاسداران و رزمندگان به خصوص نیروهای مجاهد این استان و شهرستان بانه همیشه و در همه صحنه‌ها حضور دارند و هیچ وقت بازنشسته نمی‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بانه، سردار محمدحسین رجبی بعد از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه بانه با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت : هفته دفاع مقدس یادآور ایثار، از خودگذشتگی و جانفشانی ملت ایران در برابر دشمنان است.
فرمانده سپاه بیت‌ المقدس اضافه کرد : در دفاع مقدس ملت ایران و به ویژه مردم این استان به واسطه درگیر مستقیم در جنگ، با ایثار و فداکاری خود چنان درسی به دشمنان نظام دادند که هیچ وقت جرأت طراحی چنین جنگی علیه ایران نداشته باشند.
سردار رجبی تصریح کرد: نسل جوان باید بداند ما همان ادامه دهندگان دفاع مقدس و آنها فرزندان دفاع مقدس هستند، که جوانان و نسل جوان امروز باید بصیرت خود را افزایش دهند و با استکبار جهانی و خیزشی که در مقابل آرمان‌های انقلاب موج گرفته است، مقابله کنند.
وی افزود: پاسداران و رزمندگان به خصوص نیروهای مجاهد استان کردستان و شهرستان بانه همیشه و در همه صحنه‌ها حضور دارند و هیچ وقت بازنشسته نمی‌شوند.
فرمانده سپاه کردستان گفت: استان کردستان به لحاظ موقعیت جغرافیایی در نقطه‌ای قرار دارد که در قبل از جنگ تحمیلی هم درگیر جنگ بود و رزمندگان ما در این منطقه مجاهدت‌های مضاعفی به نسبت سایر نقاط کشور داشتند.
وی با اشاره به وضعیت شهرستان بانه در دوران دفاع مقدس گفت: دوران جنگ شهر بانه موقعیت خیلی بدی داشت و الان در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد که این توجه ویژه نظام است که از ظرفیت‌های گوناگون استفاده کرده است.
رجبی با تقدیر از رزمندگان، ایثارگران، شهدا و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس، افزود: جانبازان شهدای زنده انقلاب هستند که هنوز آثار دفع تجاوز در چهره آنها نمایان است.
فرمانده سپاه کردستان در پایان گفت: در سال‌های گذشته دشمن هزینه زیادی از طریق ساخت فیلم در هالیوود برای بی‌اعتبار کردن نظام صرف می‌کرد که به نتیجه نرسید اما امروزه به شیوه‌های دیگر می‌خواهند پایه‌های نظام را متزلزل کنند و آنها مزدوران خود را در بین مردم قرار می‌دهند.
فرماندار بانه هم در این جلسه گفت: کشور ما در منطقه‌ای از جهان واقع شده که به چهارراه حوادث معروف است و به دلیل وجود انرژی و حضور دشمنان در منطقه، باید خود را از نظر امنیتی ارتقا دهیم.
راشد عذیری تصریح کرد: نیروهای نظامی ما به خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان داده که در تمام عرصه‌ها موفق عمل می‌کند.
وی افزود: ایران به واسطه همین نیروهای مقتدر رشد علمی و فناوری در عرصه‌های تولید و ساخت تجهیزات به موفقیت‌های زیادی دست یافته و ادامه این روند ما را به سوی تعالی و ترقی ایران اسلامی پیش می‌برد.
در این مراسم از زحمات امیر اکبری تقدیر شد و یعقوب صفاری به عنوان فرمانده جدید سپاه پاسداران بانه منصوب شد.

شناسه خبر : 8411

این خبر رو هم ببینید

دیدار فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی با دبیرکل مجمع تقریب

به گزارش حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب، در این دیدار که در محل مجمع جهانی تقریب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + نوزده =