خانه / ورزشی / قضاوت داوران فوتبال کردستانی در لیگ‌های کشور  

قضاوت داوران فوتبال کردستانی در لیگ‌های کشور  

مسئول کمیته داوران هیئت فوتبال استان کردستان از حضور ۵ داور و کمک داور فوتبال کردستانی در مسابقات لیگ باشگاه‌های فوتبال آقایان و بانوان کشور خبر داد.
 

 
ایرج ساعدی اظهار کرد: داوران فوتبال استان کردستان با ارائه قضات‌های خوب و کم اشتباه و تایید ناظران مسابقات، بار دیگر برای قضاوت در رقابت‌های مختلف فوتبال باشگاه‌های کشور فرا خوانده شدند.
وی گفت: در مسابقات هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، ۲۶ دی ماه ۹۲، در دیدار حساس تیم‌های داماش گیلان با فجر شهید سپاسی شیراز، آرمان اسعدی از کردستان به عنوان کمک داور اول این مسابقه به قضاوت می پردازد.
مسئول کمیته داوران هیئت فوتبال استان کردستان تصریح کرد: در این مسابقه که در ورزشگاه عضدی شهرستان رشت برگزار می‌شود، قضاوت این دیدار را حسن اکرمی انجام می‌دهد و نادر جعفری نظارت بر عملکرد داوری را بر عهده دارد.
وی گفت: از سری رقابت‌های جام حذفی فوتبال بانوان باشگاه‌های کشور در دیدار تیم‌های پاس همدان و آینده‌سازان میهن اصفهان، جمعه ۲۷ دی ماه۹۲، در ورزشگاه شهید مفتح همدان، سرور ساعدی بانوی داور درجه بین‌المللی فوتبال استان کردستان به قضاوت می‌پردازد و کبری مردانی داور چهارم این مسابقه است.
ساعدی افزود: در هفته شانزدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، یکشنبه بیست و نهم دی ماه، شاهو اصلانی در دیدار تیم‌های الوند همدان با شهرداری بندرعباس در ورزشگاه قدس همدان، به عنوان داور چهارم حضور دارد و در دیدار تیم‌های گهر دورود و نساجی مازندران در استادیوم تختی دورود، کورش کریمی به عنوان کمک داور دوم به قضاوت می پردازد.
 
 

شناسه خبر : 11199

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + نه =