خانه / اجتماعی / لزوم تبیین اهمیت روز قدس در رسانه‌ها و فضای مجازی

لزوم تبیین اهمیت روز قدس در رسانه‌ها و فضای مجازی

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان گفت: فضای مجازی و رسانه‌های جمعی نقش مهمی در اطلاع‌رسانی و تبیین حقایق روز قدس دارند.

جعفر عبدالملکی ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های یوم‌الله روز جهانی قدس در کردستان که با حضور مسوولان ادارات فرهنگی استان در صدا و سیمای مرکز استان برگزار شد، با اشاره به نقش و جایگاه خطیر رسانه‌های جمعی و صداوسیما و ادارات فرهنگی استان در انتقال پیام روز جهانی قدس به جهان تاکیدکرد: صدا و سیما و حوزه خبر باید به بهترین شکل روز جهانی قدس را اطلاع‌رسانی کند.

وی تبیین فلسفه و ابعاد روز جهانی قدس را ضروری برشمرد و اظهارکرد: یکی از شبهاتی که دشمن ایجاد می‌کند روز قدس است، در این راستا با اجرای برنامه‌ها و میزگردهای ویژه روز جهانی قدس در صدا و سیما باید تبیین شود.

وی خواستار بهره‌گیری مناسب از ظرفیت فضای مجازی به عنوان اطلاع‌رسانی روز جهانی قدس از سوی ادارات مختلف شد.

عبدالملکی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های برگزاری تجمعات، گفت: آیین‌های روز قدس در حد متعارف و با رعایت پروتکل‌ها و فاصله اجتماعی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به درپیش بودن انتخابات بر حضور و مشارکت مردم در انتخابات امسال تاکید کرد.

روز جهانی قدس روز تاریخی و فراموش نشدنی است

مدیر مخابرات منطقه کردستان نیز گفت: روز جهانی قدس یک روز تاریخی ، استکبارستیزی و فراموش نشدنی است.

آزاد حکمت اظهار کرد: مخابرات استان کردستان در راستای انجام وظایف خود در این روز بزرگ  از تمام ظرفیت‌ها بمنظور برگزاری مراسم روز جهانی قدس استفاده خواهد کرد.

وی افزود: مخابرات استان کردستان از بزرگترین تلویزیون شهری برخوردار است و از این ظرفیت و تمام زیرساخت‌ها در راستای اطلاع‌رسانی روز جهانی قدس بهره می‌گیرد.

وی یادآور شد: این اداره‌کل با بهره‌گیری از ظرفیت پیامکی، فعالیت درون سازمانی ویدیو کنفرانس ، نصب تراکت و بنر و بیلبورد در سطح شهر در راستای برگزاری مراسم روز جهانی قدس مشارکت خواهد کرد.

معاون هنری اداره‌کل ارشاد اسلام استان کردستان نیز گفت: برپایی نمایشگاه عکس و انتفاضه با موضوع فلسطین و انتقاضه روز قدس در پایگاه‌های اطلاع رسانی منتشر خواهد شد.

سامان احمدی با اشاره به نقش و جایگاه اطلاع‌رسانی در فضای مجازی و سایت‌های خبرگزاری‌ اظهار کرد: روز جهانی قدس به عنوان یکی از روزهای سرنوشت‌ساز و مهم کشور در اولویت پایگاه‌ها و خبرگزار‌ ها قرار دارد.

به گفته وی، رسانه‌های استان کردستان روز جهانی قدس را امسال مانند سال‌های گذشته به بهتری شکل پوشش خواهند داد.

شناسه خبر : 24708

این خبر رو هم ببینید

نگاهی از درون به توسعه کردستان/ محمد هادیفر

استان کردستان، با برخورداری از موقعیت ویژه جغرافیایی از جمله قرارگرفتن بر شاهراه اصلی جنوب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =