خانه / فرهنگی / مدیرکل آموزش و پرورش کردستان خبرداد: اعلام فراخوان همايش ملی برنامه درسی علوم تجربی در کردستان

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان خبرداد: اعلام فراخوان همايش ملی برنامه درسی علوم تجربی در کردستان

سنندج- مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان از اعلام فراخوان همايش ملی « برنامه درسی علوم تجربی و ارتقای مهارت تفكر و پژوهش» در این استان خبرداد.

رشید قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: این همایش ملی به همت دفترآموزش دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش و با همكاری اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار می شود.
وی به اهداف برگزاری این همایش اشاره کرد و اظهارداشت: توسعه تفکر، تحقیق، خلاقیت و پژوهش، تبیین رویکردهای برنامه درسی مبتنی بر برنامه درسی ملی و اشاعه راهبردهای یادگیری و آموزش در برنامه درسی علوم تجربی از اهداف برگزاري اين همايش است.
وی ادامه داد: رویکردها و اهداف برنامه درسی درآموزش علوم تجربی، تفکر و پژوهش در برنامه درسی علوم تجربی، رویکردهای آموزش پژوهش محور در  برنامه  درسی علوم تجربی و روش های ارزشیابی پژوهش محور در  برنامه  درسی علوم تجربی از جمله محورهای این همایش است.
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان از دیگر محورهای این همایش را شامل پژوهش محوری در مطالعات تیمز و ارزشیابی  مدرسه ای، پژوهش محوری و صلاحیت های حرفه ای معلمان علوم تجربی، فناوری اطلاعات وارتباطات(فاوا) و آموزش پژوهش محور علوم تجربی، تنوع محیط، محتوا و منابع یادگیری وآموزش پژوهش محوردرعلوم تجربی، تجربیات برتر پژوهش محوری در آموزش علوم تجربی وآموزش توسعه پایدار ۲۰۳۰ و برنامه  درسی علوم تجربی ذکر کرد.
قربانی ادامه داد: علاقه مندان مي توانند چكيده و اصل مقاله خود را تا ۳۰ ارديبهشت ماه ۱۳۹۵ به دبيرخانه همايش واقع در اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان، مركز تحقيقات معلمان (پايگاه كيفيت بخشي به فرآيند آموزش درس علوم تجربي) و يا به پست الكترونيكي confoloum@isfedu.ir   ارسال كنند.
شناسهٔ خبر: ۳۵۹۵۵۸۵ – دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ – ۱۰:۴۵
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 4173

این خبر رو هم ببینید

سفارش روایات مبنی برحرمت قتال با مسلمانان، در صحیح بخاری

صحیح بخاری روایتی را نقل می کند که بین محدثین مشهور است. در این روایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + یک =