خانه / بانوان / مدیرکل بانوان استاندار کردستان خبر داد : تجلیل از بانوان هنرمند کردستانی در هفته زن                        

مدیرکل بانوان استاندار کردستان خبر داد : تجلیل از بانوان هنرمند کردستانی در هفته زن                        

سایت کرد نور از سنندج : مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان با اشاره به برنامه های هفته گرامیداشت مقام زن گفت: از بانوان شاخص عرصه هنر و خبرنگاران موفق زن کردستانی در هفته گرامیداشت مقام زن تجلیل می‌شود.

به گزارش سایت کرد نور از سنندج، سهیلا نصرصادقی در جلسه هماهنگی برنامه گرامیداشت هفته زن که در سالن شهدای دولت استانداری کردستان برگزار گردید اظهار کرد: حضور زنان در جامعه در تحقق پیشرفت فرهنگی موثر است و با توجه به شعار سال با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی باید تمام امور حول این محور و هماهنگ با آن باشد.
وی گفت: داشتن درک اصولی از تولیدات فرهنگی و فرهنگ سازی برای استفاده از  تولیدات داخلی علاوه بر کاهش وابستگی در ایجاد اشتغال هم موثر واقع می‌شود و این یک گام موثر در این سال است.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان خاطرنشان کرد: استفاده از تمام توان، نیرو و امکانات موجود برای ترویج فرهنگ و توسعه اقتصاد کشور امری لازم و ضروری است و باید در راستای تحقق آن اقدام شود.
وی گفت: با توجه به در پیش بودن هفته زن لازم است تمام ادارات برنامه‌های خود در محور گرامیداشت این هفته و در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی،ارتقاء آگاهی بانوان، توانمندسازی و امیدبخشی به قشر زنان و تقویت اطلاعات زنان در راستای مسائل سیاسی و اقتصادی که اهم برنامه های این هفته است قرار دهند.
نصرصادقی افزود: مشارکت تمامی افراد به ویژه بانوان حاشیه‌های شهر و زنان مناطق روستایی در تمامی برنامه‌های ایام گرامیداشت هفته زن ضروری است.
وی گفت: تجلیل از بانوان شاخص عرصه هنر و خبرنگاران موفق، دیدار با امام جمعه شهر سنندج، برگزاری همایش ویژه زن، تجلیل از کارمندان خانم، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی سبک زندگی اسلامی، برگزاری نشست‌های تخصصی و دوره‌های آموزشی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی را از جمله برنامه‌های در دست اقدام برای هفته زن توسط دفتر امور بانوان استانداری کردستان اعلام کرد.

شناسه خبر : 20163

این خبر رو هم ببینید

«گل نساء» همچنان جایزه می گیرد

فیلم سینمایی «گل نساء» ساخته بلند کارگردان خوش آتیه و خوش ذوق کردستانی در سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + چهارده =